| Kindly a întrebat:

Ce parere aveti de lacul acesta de unghii`? acesta il port momentan :d. plss o parere sincera! dau funda love struck

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Şi noi cum ar trebui să-l vedem? Telepatia vizuală (dacă există) la mine nu e! Baftă!

| Corinne a răspuns:

Culoarea mea preferata love struck e super lacul. Cea mai sincera parere love struck

| JustMe a răspuns:

Si totusi, despre ce lac e vorba?

| AidaAmaranta a răspuns:

Woooow :o ii minunatlaughing numa ca nu prea vad binebig grin

| IepurashRocker a răspuns:

E super love struck mie-mi place. Pãcat cã nu avem link cu o pozã sau ceva. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rominoooo` da-ne si linkul` sau ceva cu poza, ca nu vedemlaughing.

| Beibiii_7101 a răspuns:

Si cum anume ai vrea sa vedemlaughingda si tu un link. oricum probabil ca e dragutlaughing