| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, ce va place mai mult, sexul anal sau vaginal cu o fata?
Pe care dintre ele o preferati mai mult, nu spuneti "ambele" alegeti o varianta.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Sunt o grămadă de băieți carora le place sexul anal,dar din frica de nu a fi considerati gay sau pentru ca inca nu l-au practicat spun ca nu e plăcut,ca nu accepta.
Da,daca femei nu ii place,are dureri, simt e disconfort mare sau nu este o persoană tocmai igienică e normal sa nu iti placa sau sa nu fie printre primele locuri la preferinte.Dar din cate am inteles de la băieți e destul de plăcut pentru ca nu exista risc de sarcina, e ceva noua si diferit, iar in multe cazuri chiar daca suna ciudat locul e mai mic ceia ce provoacă o plăcere mai mare.
Pentru noi ca si femei clar vaginalul e mai ok, dar la uni băieți analul se poate clasifica destul de sus in clasament.

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cel vaginal.Numai poponarii o fac în anus. Femeia de aia are prună să fie „tomnită" acolo, nici de cum în „gaura de evacuare".

| RAY a răspuns:

Prefer pozitita 69

| Emilian65 a răspuns:

Imi place mult sexul vaginal. Pe cel anal nu il practic pentru ca mi se pare ceva anormal si scarbos.

| LPCTSTR a răspuns:

Niciuna, prefer o carte cu modele de reactoare nucleare sau tokamakuri... orgasm instant rolling on the floor

| NotNamed a răspuns:

Vagin loooooogggggiiiicccccc. Cine naiba alege funduletul?

| blairelovesmusic a răspuns (pentru NotNamed):

Există şi persoane care aleg sexul anal. S-a stricat umanitatea.

| Green66 a răspuns (pentru NotNamed):

"Cine naiba alege funduletul?"
Pomohaci și cei ca el...

| TLF92 a răspuns:

Ray prefera 69 noaptea-n somn laughing) haha

| tzionut a răspuns:

Domnii mei nu conteaza in ce zona o faci cata vreme provoaca placere ambilor parteneri.
Ce e perversitate pentru unii e normalitate pentru altii. Discuta cu partenerul, incercati de toate si daca nu va place ceva nu faceti acel ceva, indiferent ca e role play, bdsm, anal, oral, swing, etc.

| Stochel a răspuns:

Vaginal iti dai seama dar imi place mult si pozitia 69

| Francezu12345 a răspuns:

Ambele