| elcosmin a întrebat:

Intrebare atat pentru fete, cat si pentru baieti. Ce fel de sex va place mai mult? Cel vaginal sau anal?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde si de cat de atras esti de persoana respectiva, pozitia, starea de spirit, uite ceva interesant https://www.youtube.com/......tps?/watch

| mihai69 a răspuns:

Oral.

| Emilian65 a răspuns:

Cel vaginal.

| LoveSleep a răspuns:

Anal, dar să primesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si curul e o gaura fu-ta-bi-la. Iar curul provoaca mai multa placere.

| Andrei258 a răspuns:

Vaginal in genunchi sau lingurita pe la spate intins sunt persoana cu dizabilitTI TETRAPAREZA SPASTICA

| LupCuBlog a răspuns:

Optez pentru cel vaginal/oral. Bafta.

| Florin0012 a răspuns:

Vaginal pentru că e mai lubrifiat și îmi place mui mult. Optez pentru Vaginal

| jorjache a răspuns:

Sex sa fie, sa fie satisfacuti ambii

| EliElisa2005 a răspuns:

Oral