| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cum a fost sa faceti sex prima data? E diferenta mare de masturbare? Ma refer cand o penetrati, cum se simte?

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Diferenta de la cer la pamant se simte cald si umed excitant

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar incercand vei reusi sa intelegi cat de SUPER te vei simti in acele momente. Multa bafta! big grin

| Emilian65 a răspuns:

Este minunat cand faci sex prima data, mai ales cu o virgina. Diferenta intre sexul normal si masturbare este mare. Cand faci penetrarea prima data simti o mica durere care cu timpul se transforma in placere de neuitat.

| Sofer a răspuns:

Se simte ca și cum aș face-o fără mâini dar e alta plăcere când ești cu șopârla băgată în vaginul ei umed și cald.

| cristimihailov a răspuns:

Unele lucruri trebuie sa le incerci ca sa le intelegi.

| Green66 a răspuns:

Trebuie să încerci pe pielea ta și după vei putea să-ți dai singur răspunsurile.