| NYØ2002 a întrebat:

Care e diferenta intre sex si masturbare? Se simte la fel?

Răspuns Câştigător
| Rokary a răspuns:

Da, se simte mult mai bine cand faci sex. Sa iti explic de ce, cand faci dragoste ai orgasme, te simti bine. In plus, e mult mai satisfacator cand el isi introduce organul lui in tine față de cand tu ii dai o laba.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

AnaMaria50 ai penis? de unde stii care e diferenta?

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul se face cu un partener sau mai multi, pe cand laba ti-o faci singur.
Evident ca nu se simte la fel.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca vei incerca sa practici ambele variante de sex, vei reusi tu insuti sa-ti dai seama in mod real care este diferenta intre a face l@ba si a te tufe. big grin Succes!

| Frank51 a răspuns:

Ba ce raspunsuri, voi chiar va bateti joc. E ca si cum compari Mercedes cu Dacia. Una e cand ti-o freci cu mana, alta e cand simti carne calda + sentimente si iubire fata de persoana aia. Stiu ca suna ciudat dar asa este.

| Hammurabi a răspuns:

Gândește și tu puțin și uită-te cu atenție la mâna ta.
Dacă crezi că seamănă cu o p*z*ă, atunci nu e nici o diferență.

| Plato a răspuns:

Nu mare, e multiplayer si singleplayer.
Ei, dac-ar fi 100% identic, am fi 50% parinti, 50% virgini, ca singurul avantaj ar ramane reproducerea.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Esti virgin omule, cum poti afirma ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care nu au facut sex nu mai Dati raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul poate fi dureros sau neplacut, masturbarea nu.

| Georgexyz99 a răspuns:

S3xul il faci cu cineva. L@b@ ti-o faci singur. laughing