| Ilyncutz a întrebat:

Intrebare pentru baieti:

Cum ar fi o fata/femeie perfecta pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Nu caut fiinte imaginare pentru ca stiu ca nu voi gasi. Fata perfecta este cea de care m-am indragostit, iar asta nu pot controla.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa faca mancare si curatenie in casa in rst nu-mi pasa

| Dominicc a răspuns:

Mai bine lasa laughing m-am lamurit

| Damian a răspuns:

Tate, buci, pi-da stramta

| Puf a răspuns:

In asa fel incat sa o potiiubi, sa fiu fericit alaturi de ea! Parerea celor din jur nu conteaza...

| BeautyTeacher a răspuns:

Buna.Am intrebat acum un prieten si mi-a zis:sa fie inteligenta, frumoasa, buna, glumeata.
Sper ca te-am ajutat
Apa plata

| Carnatel a răspuns:

Sincera onesta plina de iubire si in pat perversa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pat C*rVa, pe strada Lady, si in bucatarie... bucatareasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pat C*rVa,pe strada Lady,si in bucatarie...bucatareasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gospodina in casa, curva in pat, si doamna in societate si pe strada.

| TeodorescuAndrei a răspuns:

Sincer...o fată/femeie pe care stii ca o iubești nu ii găsesti defecte. Nu ca nu ar avea dar stiu ca atunci cand iubesc nu vad acele defecte desi chiar ea spunea ca o deranjeaza nu mai stiu ce la ea laughing P.S. stiu sigur cand iubesc că acea fată/femeie are o stralucire asa in jurul ei ca o aură probabil de aia nu vedeam defectele ei? laughing

| neamtzu92 a răspuns:

Hhhh femeiea perfecta ar fi

sa fie 1, 65 ...sa ii placa berea,
- sa stea la meciuri cu mine cu ana in pantaloni (preferabil a mei )
- sa gateasca bine
-si sa aiba o fizionomie decenta happy

Ma nu mai cautati perfectiunea ca nu o gasiti big grin apreciati lucrurile maruntewinking