| MyRi a întrebat:

Intrebare pentru baieti :
Cum ar fi fata perfecta pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Azre a răspuns:

Perfecta din punct de vedere general nu exista, perfecta pentru fiecare individ in parte da, fiecare isi inchipui sau cunoaste fata perfecta pentru el. Depinde de la barbat la barbat.
Eu unul am vrut o fata "perfecta" si am avut-o, fiecare fata in felul ei este speciala - "perfecta". Acum depinde de barbat. Pentru mine si o fata care nu minte, e sincera, are incredere in mine si am incredere in ea, harnica si nu are fite ca nu-i place aia, ca nu vrea aia, este o fata perfecta. Acum depinde perfecta "fizic" sau "sufleteste".
Fizic toti barbatii si-ar dori o femeie cu sanii mari, forme bine definite. Acum e perspectiva pe care o alege este a fiecaruia. Mie unul imi plac fetele slabute, inalte, cu sani mici, rotunzi si tari, acum fiecare cu placerile lui. Acum sufleteste ce sa-ti spun la fel fiecare ceea ce cauta si vrea, fie una iubitoare, fie una numai pentru sex, si asa mai departe. Dupa majoritatea pustilor, copiilor mici pana in 18 ani laughing si peste sunt cazuri, pentru ei femeia trebuie sa fie o curva. Sunt cazuri in care exista cupluri, in care femeia e pusa la vanzare, se prostitueaza pentru bani, practic partenerul o vinde.

| MyRi explică (pentru Azre):

Multimesc pentru raspunsul sincer

7 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Daca ar fi perfecta, ar fi plictisitoare.

| EnvyU a răspuns:

Micuta, supla, frumusica, amuzanta, inteligenta, ambitioasa, altruista, nematerialista, sa ma iubeasca si sa vada raul din mine sa il faca in bine adica gen eu sunt lenes sa ma faca ambitios, etc. cam asta ar insemna fata perfect pentru mine tongue

| MyRi explică (pentru EnvyU):

Multumesc pentru raspuns

| google334 a răspuns:

Cea care ma iubeste si tine la mine si pe care am si gasit-o ai sa o gasesti si tu daca nu ai gasit-o dejabig grin

| MyRi explică (pentru google334):

Multumesc pentru raspunsul sincer

| google334 a răspuns (pentru MyRi):

Npc amicebig grin