| wuella a întrebat:

Hei! Intrebare pentru baieti: preferati o fata cuminte sau una mai "perversa" pentru o relatie? Funda celui mai interesant raspunsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Sunt asa multi de "poate" si de "daca" incat nu poti fi sigur pe nimic.Importanta e comunicarea, dar cum fetele nu vor face niciodata primul pas pentru a nu fi considerate "usoare" si baietii se vor feri de a face propuneri pentru a nu primi replici de genul "doar filme porno ai in cap". Asadar, e bine sa recunoastem ceea ce vrem si sa fim deschisi.

20 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Baietii prefera o fata care nu se lasa, dar totusi se lasa, cam ca si gaina aia din banc.

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Sunt multe caracteristici care definesc o relatie.
Poate sa fie si de scurta durata, nu ai specificat ce fel de relatie.
Imi place ca o fata sa fie echilibrata.
Sa intelegi mai bine, perversa in pat si cuminte in societate.
O seara placuta!

| eugenl a răspuns:

In cazul meu prefer o fata cu care sa ma inteleg si sa intemeiez o familie. Daca se potriveste cu mine si face ca relatia sa dureze toata viata nu conteaza ce fel este.

| Alcyon a răspuns:

Depinde. Pentru o aventura, preferi pe cineva mai pervers, pentru o relatie serioasa, o persoana cuminte,

| CoquineNoire a răspuns (pentru Alcyon):

Aha.
deci intr-o relatie trebuie una cuminte sa te duci tot la alea perverse, nu?
mda.
mai lasati prostiile, pana la urma ce inseamna perversitate?
sex oral, anal, bdsm si multe altele? intr-o relatie serioasa nu se practica sau cum?

| positivity a răspuns:

Probabil e ușor să minți. „Prefer tipele cuminți", asta numesc eu minciună. Cu toții știm că nu e așa, și nu înțeleg de ce unii nu pot recunoaște asta!
Fie el, persoană timidă, retrasă, emotivă, energică, prietenoasă, va prefera o tipa perversă, care va putea să-i joace jocurile murdare! Poate mă înșel, sau poate nu, însă asta este doar părerea mea!

| hummmer a răspuns:

O relaţie are nevoi de puţin 'pervers'(sau mai mult, depinde) în ea, altfel intervine monotonia, plictiseala...

| manuel72 a răspuns:

Pentru cine isi doreste o relatie de durata,e logic ca ti-o poate oferi doar o fata mai "perversa". Arugumentele le veti auzi imediat:
Sa luam fetele cuminti,incepi o relatie cu una din ele,va trebui sa te invarti mult in jurul ei pana sa faci sex,apoi ai sa descoperi ca e virgina si deci inexperta,va trebui sa-i explici,sa-i arati, iar cand crezi ca e pregatita pentru nivelul urmator, ii vei vorbi despre dorintele tale, despre fantezii, care cu greu vor fi impartasite in aceeasi masura.Practic,mai mult de un sex normal.n-ai sa faci si va fi dificil sa o convingi sa faca ceva in "plus".
Fetele deschise in schimb,vor dori sa te probeze in cel mai scurt timp,ca pe-o masina noua, sa vada cat poti duce si pana unde poti merge, ii va placea sa-i propui noutati, nu se va plictisi de tine niciodata daca esti la fel de deschis cu ea si e sigura ca vei sta cu ea fara sa te lege cu un certificat de casatorie, pentru ca nicio alta femeie nu-ti va putea oferi ceva mai mult decat ea.
De aici trageti concluziile singuri.

| wuella explică (pentru manuel72):

Poate fi fata cuminte in societate, iar tu sa nu iti dai seama ca in pat e fiara smug si chiar daca e virgina, poate vrea experiente noi

| manuel72 a răspuns (pentru wuella):

Sunt asa multi de "poate" si de "daca" incat nu poti fi sigur pe nimic.Importanta e comunicarea, dar cum fetele nu vor face niciodata primul pas pentru a nu fi considerate "usoare" si baietii se vor feri de a face propuneri pentru a nu primi replici de genul "doar filme porno ai in cap". Asadar, e bine sa recunoastem ceea ce vrem si sa fim deschisi.

| unknøwn a răspuns:

O fată "cuminte" vine la pachet cu încă 10 chestii nasoale.
Gen poate să fie pudică,geloasă,fiţoasă,încăpăţânată, timide, inexpresivă sexual, inhibată...
Fetele cuminţi rămân pentru obsedaţii de puritate, frustraţi că ar putea s-o piardă,...
E ca şi cum ţi-ai lua un câine la 100 de euro, că dacă pleacă de acasă nu-i aşa mare pierdere, dar dacă îţi iei unul de 800, cam e.

Răspuns utilizator avertizat
| gmxromania78 a răspuns:

O fata cuminte, la locul ei. "Perversele" iti fac mari "surprise" cand te astepti cel mai putin. Adica iti dau papucii big grin.

| wuella explică (pentru gmxromania78):

Experienta? :\

| gmxromania78 a răspuns (pentru wuella):

Nu din propria experienta, dar am prieteni care au avut asemenea "perverse" si, s-au ales cu "suturi in garduri".

| Negoiu a răspuns:

Păi eu aş prefera una „şi-şi" adică cuminte cu alţii şi perversă...cu mine!

| wuella explică (pentru Negoiu):

Imi place cum gandesti smug Dar inainte de a fi impreuna, probabil ar fi cuminte..adica atunci cand ai vedea-o si te-ai indragosti de ea.

| NotToday a răspuns:

Cuminte in general, perversa cand trebuie...

| J0ker1999 a răspuns:

Eu prefer de felul meu fetele mai perverse, dar cu capul pe umeri care s-a stie cand e de gluma si cand e de facut o treaba serioasatongue

| SUMO a răspuns:

Pai mereu sunt mai atractive fetele perverse ii asa mai incitant fetele cuminti sunt cam plictisitoare trebuie sa fie putina nebunie intr-o relatie

| alex19956798 a răspuns:

Buna puppy dog eyes, am 18 ani si am o iubita perversa love struck, si o ador, si eu sunt pervers si e totul binee love struck, si sa stii ca depinde de fiecare, uni sunt mai timizi si prefera fetele cuminti, iar uni sunt mai perversi si le prefera pe cele perverse!