| olivia_9890 a întrebat:

Dau funda. intrebare pentru baieti. poate un baiat sa se culce cu o fata de mai multe ori fara sa tina la ea? voi baietilor a ti putea sa faceti sex cu o fata de mai multe ori fara sa va placa dea? puteti sa o faceti din interes?

Răspuns Câştigător
| ecstasy a răspuns:

Salutare!
In ziua de azi, nu prea ai sa vezi multi tipi care stau cu o fata doar pentru ca o iubesc...Majoritatea(nu spun toti) vor doar sa se culce cu o fata,pentru ca e ori sentimentul de "trofeu",ori pentru a nu scadea in fata prietenilor.E o lume lipsita de moralitate,depravata, dar, e lumea in care ne-am nascut.La a 2-a intrebare...Hmm,sincer? Nu.Si,pentru a 3-a, nu cred ca e mare interes, poate doar pentru satisfacerea nevoilor carnale happy.

Ma rog.Cam atat.

7 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Daca face... inseamna ca 1: ori e disperat dupa pasarica si uita cum arata cea pe care o...
2 ori o place!

| JohnnyBi a răspuns:

Tovarasa, barbatul este genetic programat sa se inmulteasca si sa isi continue specia prin genele sale (perpetuarea genelor personale). desi evoluat fata de restul animalelor, omul tot asemenea lor actioneaza. si asemenea delfinului face sex din placere, nu neaparat din dragoste sau nevoie.

| deniisa a răspuns:

Mai bine formulai intrebarea altfel: "Mai exista baieti care se culca cu o fata din dragoste?". happy

| Deea a răspuns:

Crede-ma. da o pot face din interes. Gandeste-te ca multi platesc prostituate, deci...nu toti baietii. Unii pot tine la o fata si se pot indragosti de una mai mult decat pot fetele, sunt draguti si respectuosi si pot suferi mai mult, dar unii pot tine fetele doar pentru sex, si nimic altceva.

| engerAshU a răspuns:

Nu raspund din experienta proprie, eu 1 nu's asa, nu as putea sa fac o stupizenie de genul[nu am caracterul corespunzator pentru a'mi permite sa fac asa ceva], dar cunosc multi, chiar foarte multi prieteni [bine. fosti prieteni mai bine zis], care s'au culcat cu "iubitele" lor, doar pentru a se simti bine. Cand ne strangeam mai multi dupa, incepeau "ce'am f*%#to pe pro#&%a aia, sau, texte asemanatoare.

Si acum, totusi "puteti sa o faceti din interes?", in principiu, exista si foarte multe fete care umbla de colo coclo dupa... sau care chiar cu iubitii lor se culca doar pentru placere si pentru ceia le le mai ofera ei, bani/masini, etc.

Daca pui in balanta, se obtine un echilibru.

Dar revenind da intrebarea ta, DA, baietii s'ar putea culca cu o fata doar pentru a profita de ea. >_

| hahaha a răspuns:

Da.

| DilauRo a răspuns:

La prima intrebare raspunsul este "da" un baiat poate sa se culce cu o fata fara sa tina la ea desi dupa parerea mea acest lucru este o greseala(sa te culci cu cineva doar pentru satisfacerea poftelor tale mi se pare o prostie).La a doua intrebare raspunsul este "nu" deoarece nu as putea face sex cu o fata pentru care nu simt nimic, iar la a treia intrebare raspunsul este tot "nu" deoarece nu vreau sa obtin nimic de pe urma altcuiva.