| audculori a întrebat:

Intrebare pentru baietibig grin :ce anume va place la fete;?; sa fie geloase si ingrijorate sau indiferente, nepasatoare

Răspuns Câştigător
| Atila1 a răspuns:

Geloasa si ingrijorata ar fi perfect.Parerea mea este ca aceste 2 stari ca sa le zic, o sa ma faca sa o iubesc din ce in ce mai mult si sa o apreciez

8 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Geloase si ingrijorate dar sa nu fie chiar exageraTbig grin

| HelpBoy a răspuns:

Geloase si ingrijorate cred

| MitroiBogdan a răspuns:

Unui baiat ii place ca iubita lui sa aiba grija de el adica da intr-un fel sa fie geloasa si ingrijorata, insa nu excesiv adica prin excesiv ma refer sa ca aceste lucruri sa nu devina o obsesie, insa asa suntem noi baietii chiar daca nu vrem sa recunoastem suntem mai mamosi

| silver1864 a răspuns:

Geloasa pe dracu, indiferenta pe dracu, ingrijorata cu masura dar daca ma IUBESTE si tine la mine atunci pot trece cu vederea peste tot!

| ValyMha a răspuns:

Geloase si ingrijorate normal deoarece acesta este un semn cum ca te iubeste :X

| george312 a răspuns:

Geloasa/indiferenta
fara sa o intereseze pe unde am fost, sa fie sigura ca nu as face ceva nepotrivit
si geloasa happy
hmmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geloase si ingrijorate asta mi-ar place mie daca ar fi asa as iubi o mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie geloasa.