| Yumylicios a întrebat:

Buna

Am si eu o intrebare pentru baieti.

De ce inselati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca e pentru baieti intrebarea eu am sa raspund oricum!

In ambele tabere se intampla sa fie mere stricate. Faza cu inselatul e o chestiune tare tare urata. Mie una nu-mi place.
Din moment ce inseli sunt implicate mai multe motive:
Cauti ceva ce nu gasesti la partener.
Nu-ti pasa de sentimentele partenerului, ti indiferent de el/ea.
Ca sa vezi cum e sa inseli ( chiar daca suna o prostie dar cam asa e la altii )
Vrei ceva nou, ceva picant decat cum e partenerul.
Sau pur si simplu nu-ti pasa de partener si cauti pe altcineva mai picant happy
Sunt foarte multe motive si pun pariu ca cei care au fost inselati si au ramasi mereu fideli si nu au inselat niciodata se intreaba "de ce?"
Dar raspunsul il au doar cei care au inselat macar odata in viata lor. Ei au motivele lor si poate raspund la intrebarea aceasta cu mare usurinta.

Atat baietii cat si fetele inseala.Amandoua tabere.Depinde de mentalitate si cat bun simt ai in tine.Depinde de multe.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca ajungi sa te saturi de persoana iubita si cauti alta femeie normal ca se vad alte feluri in a face sex e diferit totul difera.Aia da daca un baiat ajunge sa isi insele partenera de viata nu o iubeste, dar si fetele sunt asa mai ales cum e criza in Romania si bani sunt putini ele se dau pe plan de interes la baieti si ei profita sa faca sex

| Азбука a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care o fac si fetele.

| Damian a răspuns:

Tactu' inseala?

| Alex0194 a răspuns:

As raspunde cu un banc:"Unii barbati isi iubesc atat de mult femeile lor incat pentru a nu le uza se folosesc de femeile altora". Nu stiu sigur ce sa zic poate vrea sa incerce ceva nou, ceva ce nu gaseste la partenera sa ei (noi) cauta(m) uneori.

| Duhovnicul a răspuns:

Cum? Esti sigura ca numai baietii? raised eyebrows Dar fetele de ce inseala?

| Adyr0 a răspuns:

Pentru ca exista fete care ne determina sa inselam.

| devilll a răspuns:

Corect ar fi
care inselati?
si de ce inselati?

| ~p!$iii~ a răspuns:

Nu sunt baiat. Dar cred ca o fac doar ca sa isi arate barbatia, sa isi arate ca pot, ca sunt in stare se "fraiereasca" mai mult fete deodatahappy

| ioooooooooo a răspuns:

Sta in insticntul nostru!

| FunkYboy a răspuns:

Rooxy a spus ca suntem prosti! Si fetele inseala deci sa va F*t in gura de curve ordinare voi, astea care generalizati!

| adrianaa a răspuns:

Pentru ca asa sunt baietii-meniti sa greseasca chiar daca au acasa iubirea vietii lor happy

| Florys a răspuns:

N-am inselat niciodata totusi o explicatie ar putea fi firea omului. Curiozitatea. Dorinta de a descoperi ceva nou. Diversitatea.

| Spark10 a răspuns:

Unu din motive ar fi...gasirea unor calitati la amanta de care partenera duce lipsa...altul ar fi curiozitatea.altul ar fi ca partenera actuala nu mai este atractiva si nu se gaseste o metoda de a incheia relatia.
Si lista poate continua happydepinde de fiecare persoana

| Mini Roxi :x a răspuns:

De prosti ce sunt!

| Seryi a răspuns:

Salut eu cred ca este un instinct sau ceva de genu! Dar eu de fiecare data cind o faceam o faceam din placerea de persoana data la moment. Dar niciodata n-am lasat-o pe prietena mea sa simta acest lucru sau sa sufere din astfel de motiv nici pinan ziua de azi nu stie si cred ca asa e mai bine pentru ambii happy