| sysy_1065 a întrebat:

Intrebare pentru baieti!winking fetele nu va amestecati! daca v-ati combina intr-un fel sau altul cu o fata si ea v-ar spune ca a avut contac sexual cu un alt baiat dar ca a fost o dezamagire! ca tocmai ce vroia sa nu se intample s-a intamplat! voi cum ati reactiona ati mai vrea sa mearga relatia cu ea fiind asa cum e sau ce parere ati avea despre ea (ma refer la mine )din pacate crying:*astp rasp

4 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

Desi ai scris ca noi fetele sa nu amestecam, totusi iti raspundbig grin.
Eu sunt cam in aceeasi dilema ca si tine. Am fost dezamagita de fostul meu prieten exact ca si in cazul tau. M`am culcat cu el si la 3 zile m-a parasit.
De atunci au trecut 7 luni si inca nu pot avea incredere in baieti si cum am ocazia le spun.
Am gasit pe cineva, care totusi a incercat sa ma convinga ca nu toti sunt asa, dar a trebuit sa plec din tara, si nu am mai tinut legatura cu el. Din pacate.
Cred ca daca el chiar vrea ceva de la tine, va face tot posibilul sa te convinga ca nu toti sunt la felbig grin.
nu?
bafta:*
PS: sorry ca m`am amestecat, mda nu m`am putut abtinebig grinhappy

| Mihai_8442 a răspuns:

In niciun caz! Daca stie ce face la momentul respectiv nu se ajungea la asta. Oricum in zilele astea e greu sa gesesti fete virgine ca toate si-o trag de la 14 ani. Deci mas combina dar daca faata e chiar pe placul meuu dar oricum ass privi-o altfel.

| DilauRo a răspuns:

Pe mine unul nu ar avea de ce sa ma deranjeze faptul ca a avut contact sexual cu alt baiat si a fost dezamagita. Daca cu mine este multumita as continua relatia nu vad care este problema.

| inhuman_5344 a răspuns:

Ciao! Depinde cum e acel baiat. pentru mine personal nu conteaza asa mult daca eu sunt primul pentru prietena mea sau nu.sa zic 5 % conteaza asta in alegerea unei noi prietene sau in pastrarea relatie cum ar fi cazul tau happy