| Alison95 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Fiti sinceri va rog! V-ati saruta cu o fata superba care are dintii albi dar cei doi sunt cam in fata iar cei de jos sunt strambi, si nu poate zambi cu toata gura? laughing? sinceritate maxima va rog happy

Răspuns Câştigător
| vanstecos a răspuns:

Salut! Da, m-as saruta cu o fata superba cu dintii strambi, dar... si eu am dintii strambi si sunt superb laughing, deci nu stiu daca poti lua in considerare raspunsul. Anyways, increderea in sine conteaza mai mult decat crezi. Eu zambesc mereu chiar daca am dintii strambi. Spor la treaba!

49 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai accept asa ceva cu niciuna, daca stam si ne gandim cate au trecut prin saraca gura ni se face rau la toti. Fara discriminare dar asta e adevarul.

| Alison95 explică (pentru mgtow):

Ce sa treaca? n-a trecut nimic.
ma refeream ca zambeste frumos, dar nu cu toata gura.

| mgtow a răspuns (pentru Alison95):

Dar la ce fac fetele in ziua de azi si un om care a fost la locul lui fara sa-i arda de toate tampeniile nu are cum sa-i zica hai sa facem o familie pentru ca e scarbos, inadmisibil. Accepta cei care au facut la randul lor activitati indecente ori cei care au frica ca nu le gateste si nu le calca nimeni hainele din dulap.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alison95):

El se gîndea la cît oral o fi făcut domnișoara.

| Alison95 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fratee. domnisoara nu s-a sarutat decat de 3 ori in viata. ce oral sa facastraight face

Oricum, zi-mi mai multe despre raspunsul tau. Oricum, pe exterior, domnisoara arata tare bine, doar cu dintii sunt probleme :d

| mgtow a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ma refer in general, cele care au fost cuminti e treaba lor nu ma priveste oricum si asta e un motiv de alinare cand ma apuca gandul la femei sa fiu cu una (daca lumea te bate la cap nu poti sa zici Nu de fiecare data) doar gandind si partea rea totul devine naspa.

| stelică17 a răspuns (pentru mgtow):

Şi ce faci ca să scapi de pisălogeala lumii?
Într-un fel ai şi tu dreptate, în ziua de azi aproape totul e compromis în mod intenţionat, parcă să-i blocheze pe cei serioşi.

| mgtow a răspuns (pentru stelică17):

Depinde, le spun ca imi place sa traiesc singur si nu-mi trebuie femeie sau faza cu inselatul si interesul financiar...

| NMihai a răspuns (pentru Alison95):

Ca sa rezolve problema sa mearga la dentist

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrei sinceritate maximă când tu râzi în hohote!
Pa, pa.

| IMC90 a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta este DA. Doar ca trebuie sa lasi pe altii sa te aprecieze, autoaprecierea este egala cu 0.

| Alison95 explică (pentru IMC90):

Bai nene, nu ma autoapreciam. nu am mentionat si n-am zis ca e vorba de mine
am folosit doar cuvantul " superba"
restul conetaza! ma lasati cu toate prostiile astea, parca sunteti batuti in cap. numai off topic faceti.

| IMC90 a răspuns (pentru Alison95):

Moama da ce tupeu ai. Nu stiu respectiva la care te refereai ce face, da pe tine nu ta vad bine deloc laughing

| Alison95 explică (pentru IMC90):

Foarte induiosator, m-ai emotionat pana la lacrimi!
Nu stiu de ce te-ai obosit sa raspunzi.

| IMC90 a răspuns (pentru Alison95):

Charmul tau unic m-a atras irezistibilbatting eyelashes

| Alison95 explică (pentru IMC90):

Ti-am citit comentariile de la raspunsurile tale ca aici nu stiu ce naiba are ca nu-mi apare.
Charmul cui te-a atras? Al meu sigur nu laughing

Am mai vorbit cu tine. tot in discutii contradictorii ~

| Alison95 explică (pentru Alison95):

Apar*****

| IMC90 a răspuns (pentru Alison95):

Imi plac fetele rele, arwwwwww

| IMC90 a răspuns:

''oare are timp de o viata normala?''
Nu stiu, si sincer nu-mi pasa laughing
Dar, eu nu pot sterge postari, deci degeaba ma intrebi pe mine. Poate ti-a sters-o chiar ea, userii anului au butoane pe care noi nu le avem...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da

| Alison95 explică (pentru CristiDinBucuresti):

De ce da?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alison95):

Da m as săruta ce nu ai inteles?

| Alison95 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am inteles, dar vroiam mai multe cuvinte. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alison95):

M ai multe cuvinte nu am.

| PunkyA a răspuns:

S-a inventat aparatul dentar!

| ksuper31 a răspuns:

Da

| CeaCuMasca a răspuns:

Sunt curioasă dacă ești pe atât de superbă pe cât te lauzi.

| RAY a răspuns:

Daca nu ma musca nu e nici o problema, as face si sex cu ea

| daassh a răspuns:

Asta tine de fiecare persoana, personal pe mine nu ma deranjeaza, deoarece nimeni nu poate fi perfect, dar daca tu esti in aceasta situatie, nu trebuie sa fi stanjenita de acest lucru, deoarece nimeni nu-i perfect.Succes!

| CryChristiAN a răspuns:

Daca esti la fel de frumoasa precum esti in poza sau esti superba, da te-as saruta big grin.

| Alison95 explică (pentru CryChristiAN):

Sa zicem ca singurul defect ar fi dintii. atat!

| CryChristiAN a răspuns (pentru Alison95):

Da. Nu ma deranjeaza. As saruta o fata daca ar fi frumoasa prin interior.Eu glumeam de chestia ca te-as saruta daca ai fi frumoasa precum esti in poza. M-as saruta cu tine daca ai fi frumoasa pe dinauntru happy.
Acum totusi, tu esti fata din poza?smug

| Alison95 explică (pentru CryChristiAN):

Nu sunt eu si nu-mi pare rau happy

| Zeflemitoarea a răspuns:

De fapt, despre tine e vorba.
Superbă, zici?

| Alison95 explică (pentru Zeflemitoarea):

Conteaza despre cine e vorba? nu cred
eu vroiam doar pution ajutor!

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Alison95):

Eu cred că da. Şi nu cred că eşti atât de superbă pe cât zici.

| Alison95 explică (pentru Zeflemitoarea):

Da bine. fix undeva ma doare de parerea ta, du-te si impusca-te! imi mentin parerea. happy

| skrillex79 a răspuns:

Dar cine are problema asta, daca pot sa ii zic asa cevathinking de intrebi, daca esti tu pot sa iti zic ca nu exista oameni superbi...asa ca....Si exista si aparat dentar fetita.sad

| MrMihnea a răspuns:

Fata superba, huh? Fa`mi rost de o poza cu fata aceea zambind si iti spun happy

| Alison95 explică (pentru MrMihnea):

Nu-ti pot face rost de nicio poza happy

| Shatteredx a răspuns (pentru Alison95):

Raspuns: Da, m-as saruta atata timp cat este o fata ingrijita. Daca stie ca are dintii putin strambi, sa compenseze prin altceva, sa incerce sa arate cat mai ok. Daca este o fata care are si dinti strambi, parul murdar, haine murdare, etc. este evident ce tip de persoana este, nici nu m-as apropia de ea.

Ce lume urâcioasă pe aici.

| stelică17 a răspuns:

Tu crezi că vine cineva cu o riglă să-i măsoare dinţii unei domnişoare?

Dacă-ţi place de cineva, îl iei cu întregul, dacă nu, cauţi motive de genu' ăla-i cârn, ăilalt îi ciung, unu are dinţii prea mari, altu' prea mici etc.

| Fizica_Md_1995 a răspuns:

Nici o fata nu e perfecta. Dar pentru un baiat orice fata poate fi CEA mai CEA! Transmitei fetei cu problema sa nu se autodescurajeze.Succes ei!

| EgroegD a răspuns:

happy O soluţie ar fi mersul la dentist. Dinţii strâmbi de jos nu-s un impediment în a săruta/fi sărutat pe/de cineva [doar dacă-s în poziţie orizontală, ieşiţi în afară; e greu aşa ceva laughing]. Poate zâmbi cu toată gura, dar are un complex dacă n-o face happy De sărutat, sigur o va săruta cineva exact aşa cum e (mai ales că e, citez: "superbă tongue ).

| Alison95 explică (pentru EgroegD):

Pai, nu reprezinta nici un impediment in a saruta
adica se poate vreau sa spun
ideea e ca nu sunt frumosibig grin

| BoqdanMihai a răspuns:

Tu esti fata aia superba cu dinti albi si strambi ca sa stiu cat de sincer sa fiu cu tine laughing

| 2k12dk3 a răspuns:

Mda ce importa pentru acel care o are important so iubesc asa cum
da daca nu-i place poate nu-i a lui a sa gaseasca cineva lu care a sa-i placa asa cum este asa cred eu