| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:

ii place vreunui baiat de pe acest site de o fata care sta in spatele lui la scoala? daca da sa imi spuna.si sa imi spuna ce are de gand pentru ca eu asta am patit si nu stiu ce sa fac.

PS:eu sunt vladimir

pe voi cum va cheama?

care e numele fetei pe care o placeti?

2 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Pai imi place de o fata a... tongue nu dau numem complet scuze eu sunt v... daca dau numem completm poate vede fata pe care o plac daca da din greseala peste raspunsu meu tongue

| Sasha9 a răspuns:

Pai na intai mas baga cu tine in seama si as vb cuat mai mult sa te cunosc mai bine si te-as intreba sa ne intl la plimbare in oras sau la un suc si daca ne cam placem sa ne si combinam dc nu.