| baiatulnehotarat a întrebat:

Intrebare pentru baieti:

ii place vreunui baiat de pe acest site de o fata care sta in spatele lui la scoala? daca da sa imi spuna.si sa imi spuna ce are de gand pentru ca eu asta am patit si nu stiu ce sa fac.

PS:eu sunt vladimir

pe voi cum va cheama?

si cu ce litera incepe numele fetei pe care o placeti?

Răspuns Câştigător
| anonimul a răspuns:

Acum nu mai sta in spatele meu ca a mutato diriga,a o stat ea si cu prietena ei cea mai buna care era impreuna cu prietenul meu cel mai bun,si incerca sa ne combinebig grin
doar ne intorceam la ele si incepeam sa vb, sa radem, sa povestim...deastea

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Si mie imi place o fata care sta in spatele meu... oricum n-am nicio sansa cu ea + are si prieten...nu stiu pentru ce iti trebuie da numele ei incepe cu A, eu sunt narcis

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi eu sunt o fata care sta in spatele unui baiat si il plac da nu cred ca am vreo sansa cu el, este prea micut... fundita?