| baiatulnehotarat a întrebat:

Intrebare pentru baieti:

ii place vreunui baiat de pe acest site de o fata care sta in spatele lui la scoala? daca da sa imi spuna.si sa imi spuna ce are de gand pentru ca eu asta am patit si nu stiu ce sa fac.

PS:eu sunt vladimir
dar pe fata care o placeti?

pe voi cum va cheama?

3 răspunsuri:
| Anndrey1234 a răspuns:

Asta e o intrebare pusa din lipsa de ocupatie...Nici nu prea am inteles cu ce vrei sa te ajut.Eu am patit asta de multe orilaughing. Sfatul meu este sa o bagi mereu in seama si daca va uitati unul la altul si incepeti amandoi sa radeti sau sa zambiti e dragoste dejalaughing:X. Sper sa te fi ajutat cu ceva...Fi si tu mai cu "tupeu"winking

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Da eu, sta in spatele meu o cheama a... eu ma numesc v... tongue dar imi place s-o takinez :X pentru ca vreau sa fie iubita meatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vladimire tata ai cam sfeclit-o! daca sta in spatele tau inseamna ca are oarece ganduri pacatoase la adresa spatelui tau,daca mie imi place de vreo fata fac tot posibilul sa o mut cu mine in banca,asa pot sa o controlez mai binewinking dar sa ai grija sa nu te prinda doamna ca o mangai ca pe mine m-a prins si s fost mare tambalau, m-a dus la dinsa in cabinet si m-a pus sa fac aceleasi chestii care le-am facut cu Cristina dar am invatat si lucruri noiwinking adica, cum sa fac 100 de genofelxiuni, cum pot sa stau 30 de minute in genunchi pe coji de nuci, cam sado-masochista nebuna