| baiatulnehotarat a întrebat:

Intrebare pentru baieti:

ii place vreunui baiat de pe acest site de o fata care sta in spatele lui la scoala? daca da sa imi spuna.si sa imi spuna ce are de gand pentru ca eu asta am patit si nu stiu ce sa fac.

PS:eu sunt vladimir

pe voi cum va cheama?

si cu ce litera incepe numele fetei pe care o placeti?

7 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Ma numesc V si imi place de A

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Dar eu nu stiu cum sa-i spun fetei ca o plac sta in spatele meu cumm sa-i spun ca vreau sa fim iubiti? pls helptongue

| ZEU93 a răspuns:

Din pacate in spatele meu stau baieti dar imi plac destule fete laughing

| Raull_5431 a răspuns:

Poi...eu am fost in aceeasi situatie cu putin timp in urma!winking
Numele ei incepea cu A!happy
Am incercat ceva.Dar nu a durat mult timp(2-3 luni)!happy
Poti sa incerci si tu!tongue Poate, poate iti ma merge!happy
Sper ca ti-am fost de ajutor!happy
Fundabatting eyelashes?

| Doctoru_7315 a răspuns:

Prietene, intre colegi de obicei nu merge, asta e in general, nu ca vreau sa te dezamagesc. Poti incerca sa vezi daca reusesti ceva. Lasa si tu varsta ta.

| RkoRko12 a răspuns:

Dabig grin si incepe cu D

| Dox a răspuns:

Incepe cu M, de la Marijuana