| Alexandra_2209 a întrebat:

Intrebare pentru baietibatting eyelashes :

Va plac fetele cu parul scurt sau lung? Dc?happy

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Si ce ma,e libera sa ceara parerea. daca nu esti tu capabil sa spui, nu inseamna ca altii nu vor, sa revin.Alexandra.O tunsoare scurta,da sentimentul de o fata,mai baietoasa,tupeista,capabila doar pe ce gandeste ea si multe alte chesti,dar mai indepartata de ce tine feminitate,intr-un sens bun totusi,ea nu se plange,chiar daca o face,nu trebuie sa stie prea multi asta,stilul parului vorbeste despre o fata in unele cazuri(asta nu inseamna ca nu ii sta bine, conteaza foarte mult ce fel de fata ai). Parul lung in schimb iti arata caracterul de fata si sunt multi baieti care vor sa isi plimbe mana in parul fetei, e un motiv si asta.Ai libera alegere sa iti alegi ce iti place tie.Mie unu ca baiat imi e indiferent,doar sa nu fie scurt rau ca la baieti, in rest sunt perfect de acord, atat cat tii cont de forma fetei.Te pup!

3 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Aspectul fizic nu e asa de important.conteaza ce e inauntrul persoanei. happy mie imi plac ambele tipuri daca au caracter si suflet happy

| wwe1 a răspuns:

Ce intrebarelaughing asta inseamna ca vrei sa te tunzi pe placul baietilor!

Răspuns utilizator avertizat