| anonim_4396 a întrebat:

Hei baieti! Am o intrebare pentru voi. Va plac fetele cu parul lung sau scurt?

13 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Pentru mine nu prea conteaza asta, daca iti sta bine, atunci e bine.

| Love4Music a răspuns:

Nu prea conteaza acest aspect intr-o relatie.

| sodobar a răspuns:

Depinde cum ii sta

| AtAkUs a răspuns:

Hmmmmm... lung... dar nu prea imi pasa

| Crytek6 a răspuns:

Scurt

| Bubu4 a răspuns:

Nu prea conteaza daca e lung sau scurt, conteaza sa fie mereu ingrijit, cel putin aceasta este parerea mea :p Acum depinde cum iti sta mai bine.

| AhileSemiZeu a răspuns:

Nu prea m-a interesat vreodata cat de lung e parul la o fata.

| KingSize a răspuns:

Lung of course

| Alyn4U a răspuns:

Vand numai nu conteaza peste tot, dar eu prefer lung!

| AmNevoieDeVoi a răspuns:

Indiferent happy

| MiTa96 a răspuns:

Pai nu conteaza asta sa fie ingrijit si sa ii stea bine

| StrikyTuddy12 a răspuns:

Depinde de cum iti sta.

| DoroganVlad a răspuns:

Nu conteaza asta, conteaza sa arate bine.dar daca vrei un raspuns neaparat lung happy