| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Intrebare pentru baieti/barbati: cam dupa cat timp de abstinenta simtiti nevoia acuta de a face sex, incat va ganditi efectiv intruna la cum sa o faceti mai curand? happy si conteaza fata cu care o faceti sau nu conteaza, sex sa fie?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In fiecare sfarsit de saptamana am parte de una. A fost un weekend cand am dat peste 6 tipe.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Ai facut cu toate sex?

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Da... fac filme xxx am gasit o casa de productie 250€ pentru 20 - 30 min de actiune. Daca n-am gasit una serioasa atunci ne distram contra cost (£€$)

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Coooool,ce fain de tine, faci sex pe banii

| RAY a răspuns:

Asta e ca cand ai intreba dupa cat timp simti nevoie de mancare,depinde de fiecare in parte,daca e vara si ai un libidou crescut si vezi fete sexy logic ca dorinta sexuala e mare,in fapt totul tine de testosteron,daca te castrezi numai simti nevoia de a face sex, da conteaza cum arata fata,atractia fizica este determinata de aspectul fizic,conteaza sa te atraga ceva,sani, fundul, fața ei frumoasa, picioarele ei, parul ei lung etc

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista 2 barbati care ai aiba exact aceeasi fire, sau convingeri. comportamente mici macar asemanatoare, ori aceleasi pareri prind o femeie sau dorinte sexuale, Fiecare are ropria sa ''filozofie'' in privinta celor intrebate de tine. Multa sanatate!

| Hammurabi a răspuns:

Aici probabil nu vei primi două răspunsuri la fel, pentru că fiecare e în felul lui particular exact cum a zis și corbulalbrosu.
Eu n-am simțit niciodată o nevoie atât de acută încât să nu pot să mă gândesc la altceva. Dar nici n-am avut perioade "uscate" mai lungi de o saptămână.
Da, pentru mine contează destul de mult cu cine o fac. Nu agreez partidele "one-night stand" cu persoane necunoscute și nu practic așa ceva. Prefer relațiile "friends with benefits" neexclusive cu partenere din cercul meu de cunoștințe apropiate.

| SG1995 a răspuns:

Pai nu stiu sunt virgin inca, deci e clar absitenta, referitor la intrebare, sigur ca conteaza tipa.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca a trecut o perioada destul d emare nu mai conteaza fata cum arata ci doar sa fac sex, daca vreau o relatie mai conteaza si cum arata.