| daniela102 a întrebat:

Intrebare mai mult pentru baieti/barbati : ce simtiti cand ii luati sanul unei fete/femei in gura? si de ce faceti asta?
Fara misto...

13 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cea mai plăcută activitate de după naștere a unui copil laughing
Mai târziu trece la Bibberon, pe urmă șa suzetă toate astea ca să înlocuiască unica țâță.
Iar mai târziu ajungem să dăm de alte țățe și tragem de ele sperând că va curge vodkă laughing
Nu serios acum, ne excită, ne place, și eu o fac, și cred că toți băieții o face în fiecare zi să pupe sânul și să sugă la țâță în speranța că va curge lapte happy

| h3r a răspuns:

Poftă...

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru h3r):

rolling on the floor))))

| h3r a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Nu te-am definit bine?!

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru h3r):

Sunt fata nene laughing

| h3r a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Merge și la fete, nu-i bai.
Ai nume gen de băiat, eu ce să fac laughing

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru h3r):

Asta era si misteru la mine, ca am nume gen de baiat dar sunt fata laughing

| h3r a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Foarte bine, îmi place.

| Ycu a răspuns:

Nu este neaparat din obsesia barbatului mai, este si faptul ca sanii sunt o zona erogena a femeilor, si stiti prea bine ca va place si voua, acum si voi ce sa ziceti ca sa nu zica lumea ca va place sexul. laughing

| Jackul336 a răspuns:

Asa in codul meu genetic

| marianvranceanul1 a răspuns:

Nu stiu sa raspund bine, dar incearca sa iti amintesti ce simteai cand te alapta mama ta.Cica sa demonstrat stiintific ca bebelusii iubesc sanii, motivul este evident si ca si barbatii au o atractie pentru acestia.E vorba de testosteron.Cica atractia unui barbat fata de sani isi are originea in pubertate.

| Wrufloukel a răspuns (pentru marianvranceanul1):

Cum poți să-ți amintești ceva de la 2 luni de viață? Dacă tu poți să-ți amintești ceva de cand aveai vărsta de 2 luni sau de 3 luni, înseamnă că minți de îngheață lumea! Ori cum, mersi frumos pentru tămpenia postată de tine, și pentru lipsa ta de superficialitate răspunsul tău va apărea pe site-ul meu. Mersi frumos pentru material! Suntem cu ochii pe tine, cretinule! laughing

| Wrufloukel a răspuns:

Dar tu nu ai văzut în viața ta ca o fată sa se joace cu limba pe țăța unui băiat? Dar tu de ce săruți pe gură un băiat? Presuspun că o faci fiindcă vrei să-l simți căt mai aproape de tine, nu?