| gina09 a întrebat:

aceasta intrebare e pentru baieti cum va plac fetele mai slabute sau ma grase,,,?big grinbig grin:3

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

200 kile +++

| claus a răspuns:

Tu ce crezi? depinde de baiat. unii baieti prefera persoanele mai plinute, in special daca sunt si ei cat dulapul. nu ar merge tehnic vorbind altfel.
dar mai stii ca de multe ori depinde de ce simti si de cine te indragostesti. asa se explica existenta unor cupluri gen stan-el si bran-ea.
dar da, daca ai probleme cu greutatea, iti recomand cald sa dai jos kilele, sa lasi shaormele la 12 noaptea, ciocolata non-stop si alte dulciuri, sa iti faci un program si sa il respecti. asa te vei simti bine in pielea ta si vei cuceri baietii pe care ii doresti.
succes!

| Ana a răspuns:

Potrivite happy m-am bagat si eu in seama big grin

| midnight a răspuns:

Ce intrebare laughing lol laughing n-oi fi eu baiat da e tare usor sa-ti dai seama ce gandesc(in cazu in care nu-ti place de respectivu), normal ca baietii se uita la fetele potrivite(nici prea grase nici prea slabe). gandeste-te cum ar fi sa umbli cu unu de doua ori cat tine! da cu unu care-l ia vantu? totusi consider ca daca respectivu e gras n-are nici o sansa la o fata potrivita sau slaba.(eu cel putin nu i-as da NICI O sansa!), sau daca e mai slab acelasi lucru.

incearca sa te pui in piele oamenilor si o sa vezi ca e foarte usor sa-ti dai seama ce gandesc.
hope i help you.

| hightcost a răspuns:

Pai depinde:eu personal nu le prefer nici pe alea de te intepi in oasele lor, la un vant mai puternic pica pe spate dar nici pe alea grase slinoase cu sunci... dintre una slaba si una grasa o aleg pe alea mai slabe

| vturcanu a răspuns:

Asa in jurul la 40 50 de kg

| EugeNNeon a răspuns:

Am aceiasi parere ca Fixi happy

| lidia_6058 a răspuns:

Cu toate ca is fata eu cred ca pe cele dintre slabe si grase nu se poate alege. eventual alea mai facute laughing

| adrienutza a răspuns:

Pai mai de obicei baieti se uita sa aiba pe ce pune mana daca esti slaba si ai fund si sani ok daca esti mai plinuta si esti dotata iar esti okwinking multa baftalove struck