| tinkerBELL_2566 a întrebat:

Pentru baieti:va plac fetele cu sanii mari sau mici? si de ce? adica stiu ca sanii unei femei sunt simbolul feminitatii, maternitatii, sexualitatii, dar daca sunt mai mici decat ar fi normal pentru cineva de 18 ani e o problema prea mare?

Răspuns Câştigător
| Duhovnicul a răspuns:

Imi plac cele cu creier, poa` sa aiba si sanii Pamelei Anderson, daca e prosta ca noaptea nici n-o bag in seama. Serios acum, tu ai vrea sa fi cu unul care sa te aprecieaze numai pentru sanii tai?

10 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Da` daca ar fi mari cand ai 18 ani, cum ar fi cand vei avea 35? Oare nu ar fi lasati, blegi si urati? Eu cam asa as crede. Deci, logic, imi plac sanii mici, cel mult medii, rotunzi si fermi, cu sfarcuri roz si mici. smug Fetele gen Milka sa le ia cine vrea :p

| StefanStyle94 a răspuns:

Bunahappy. Mie imi plac fetele dragute, subtirele.Nu-mi plac cele cu sanii mari.Acord o importanta mai mare chipului unei fete, ochilor, felului cum zambeste...happy

| SeNyS a răspuns:

Si eu am 17 si aproape jum.si nu am sani mai deloc, ma simt oarecum complexata, dar usor ma obisnuiesc cu ideea.Cine ne place, ne place pentru ceea ce suntem, si cum suntem!

| tinkerBELL_2566 explică:

Teddy mi-era dor de tine nu ne-am mai ciondanit de multlaughingsi normal ca nu as vrea unu sa stea cu mine pentru sanii mei ci pentru faptul ca eu consider ca am ceva in cap, pot purta o discutie si sunt si draguta de ce nubig grindar uitandu-ma asa in jurul meu toate au sanii mari, eu in schimb...nu sunt asa dotatasad

| DoarUnCopil a răspuns:

Si eu am 16 ani aproape 17...si nu am sani mai deloc laughing si sunt complexata dar ma bazez pe faptul ca baietii cu varste mai mari gandesc altfel decat adolescentii. Eu de exemplu nu am avut nici un iubitwinking si am de gand sa mai astept si in plus sanii se dezvolta. Daca nu...asta e n-ai ce sa faci :*. Trebuie sa ai incredere in tine fie ca ai sani foarte mici fie ca nu :*. Asta conteaza cel mai mult cand vrei sa "cuceresti" un baiat (cred eu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! in primul rand toate fetele/femeile sunt frumoase in felul lor.in al doilea rand nu de sanii, fundul sau mai stiu eu ce ar trebui un baiat/barbat sa te placa, ci pentru persoana care esti, felul tau de a fi de a gandi.in al treilea rand sanii iti vor creste si cand vei avea un bebebig grin si cu siguranta nu se vor micsora.asa ca nu te alarma!happypa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da inseamna ca nu-tai dezvoltat normal.O fata trebuie sa fie desteapta. Sani au o importanta mare dar si sanii mici sunt frumosi,si fundul poate fi le fel dar parul de ce carliontat,de ce, de ce le plac baietilor fetele cu sanii mari, fund mare si par carliontat?

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Scuza-ma ca-ti spun...dar cand sunt suparat sau am nevoie de o imbratisare un sfat..am nevoie de sani? straight face

| tequila777 a răspuns:

Pacala a răspuns:
""Da` daca ar fi mari cand ai 18 ani, cum ar fi cand vei avea 35? Oare nu ar fi lasati, blegi si urati? Eu cam asa as crede. """

...mai, eu va inteleg ca sunteti mai pustani-asa, da' vreau sa va spun - raspicat! ca 35 nu e asa o varsta matusalemica :)) si nu devin sanii blegi, lasati si urati, si nici ridurile nu prea sunt la varsta aceea :D... abia dupa 40-45 incolo puteti vorbi despre chestiunile astea, in ceea ce priveste femeile, pe bune la 35 de ani, 35-40 ani, o femeie inca arata foarte ok, don't worry :)) ________http://verze.ro - simtul umorului nu a murit!

| andre3333 a răspuns:

TinkerBELL nu trebuie sa te simti complexata adica. eu am sanii mari si am 16..intotdeauna i-am avut mari si toate fetele care ma cunosk spun ca ar vrea sa ii aiba ca ai mei si le contrazic tot timpul. din contra, eu am probleme f mari la spate din aceasta cauza..am 18 ani au timp sa creasca eu am observat ca fetele vor avea tot timpul sani asemanatori la marime cu ai mamei lor. mi-as dori sa am sanii mice voua va mai pot creste dar cine ii are prea mari ce sa faca?