| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : va place cind fata tipa/geme in pat? sau e mai placut cind tace si geme in rasuflari :3 cer seriozitate, e doar din curiozitate

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughing))) ce intrebare! ce conteaza asta? daca nu tipa ca sharapova in finala, e ok oricum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine venit orice laughing

| Blamely a răspuns:

E neimportant. Să sune natural doar, fără urlete ce nu-și au rostul.

| Ezeru a răspuns:

Gemetele unei fete creeaza o mai mare placerewinking

| Maxnonymus a răspuns:

Daca stai in zona rurala (la sat ) poti si tipa...dar daca stai in zona urbana (la bloc) mai bine doar gemi happy

| marinelamarin a răspuns:

laughing)))))))))))))))) tipa fata cat poti de tare.sa te auda vecinii, tipa cum nu ai tipat niciodatarolling on the floor))ia-l de gat pune gura langa urechea lui si tipa pana iti rupi plamaniirolling on the floor

| BlackRaven45 a răspuns (pentru marinelamarin):

Ador răspunsul tău! rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))

| shadowgay a răspuns:

Normal ca si geamatul ei are un anumit stimol pentru baiat si vice versa, tu nu ai vrea sa gemi cand faci sex asa de curiozitate :*

| mcroxx19 a răspuns:

Cand e linistita. (A doua varianta)