| Alexandra09999 a întrebat:

Asta e o întrebare doar pentru băieți/bărbați.
Vă excita atunci cand intr-o partida de sex partenera geme? Va place sau va e indiferent?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca partenera in timpul sexului geme, scoate sunete, de obicei accentueaza nivelul excitatiei si provoaca si satsfactie. Mai ales daca pe parcursul sexului nu sta nemiscata ca broasca rece si mumificata, ci se misca ''bine'' si da si ea cate o super... contra. big grin

| Frank51 a răspuns:

De regula da. Depinde foarte mult cum geme, unele o fac foarte misto, altele nu.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Barbatilor le place si ii excita orice gest sau exprimare a femeii care denota ca ii place. Dar sa nu fie false, deoarece de cele mai multe ori sunt descoperite de partener.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma excita rau de tot

| Alexandrionelu a răspuns:

Da, daca geme natural, din suflet. Dacă joaca teatru, și o face suficient de fals încât sa îmi dau seama, îmi vine sa ii trag un cap în gură ca să tacă.

| Ioanafreeyourmind1995 a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Wow. Atat de irascibil poti fi in timpul unei partide de amor, care trebuie sa presupuna tandrete, pasiune? Interesant. happy

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Nu suport sa fiu mințit / păcălit / luat de prost. Asa ca da, as fi în stare de asa ceva, deși nu am făcut-o niciodată. Am preferat sa o pedepsesc altfel, mai exact băgând-o pe toată, tare și apăsat, pana când falsele ei gemete de placere s-au transformat în veritabile gemete de durere tongue

| Atlas33 a răspuns:

In pat, in general, oameniidevin animale..si nu e nimic rau in asta,trebuie doar sa te comporti asa cum simti si asa cum esti,fara prejudecati sau idei preconcepute. Iti pui sortul sa faci mancare, atunci pune tot sufletul sa-ti iasa in fiecare zi tot mai buna, te bagi in pat sa faci sex, pai ar trebui sa fii o campioana. Uimeste-l, lasa-l cu gura cascata si nu te gandi ca-si va face o idee proasta avand in pat un pornostar..Cum atunci cand iubesti marturisesti tot ceea ce simti fara sa te gandesti la repercursiuni,.mi-ai lipsit, oriunde sunt esti cu mine mereu, nu pot sa mi-te scot din minti..tot asa in pat facand sex, marturiseste tot ceea ce simti ce vrei ce doresti--mai tare, mai adanc, continua. daca te opresti acum te omor. Vezi ce simplu e sa fii sincer! Va innebuni de dragul tau, cre-ma.

| bbobo22 a răspuns:

Gemetele daca sunt de placere si reale, reprezinta un feedback pozitiv care vor accentua excitatia in timpul actului sexual. Dar fiecare reactioneaza diferit. Nu trebuie sa te chinui sa gemi daca nu simti asta. Important este sa te comporti natural asa cum simti si sa-i comunici partenerului ce-ti place si ce nu.

| MarcelPastilaFemeilor a răspuns:

Da frate