| MaDeclarFan a întrebat:

Intrebare pentru baieti: va place o fata mai cuminte? Adica nu sta pana tarziu afara,nu iese in cluburi,invata bine, evita sa stea singura cu mai multi baieti?

P.S.:mai ales baietii care sunt mai..."vagabonzi" sa zic asa big grin

18 răspunsuri:
| Neagandalf a răspuns:

Daca ai avatar cu fetitele paworpuff este clara treabaoh go on

| MaDeclarFan explică (pentru Neagandalf):

Eeeee,ti se pare tie........ar vrea parintii sa ma mai uit la asteawinking

| Neagandalf a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Cati ani ai?

| MaDeclarFan explică (pentru Neagandalf):

14batting eyelashes

| Neagandalf a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Si de unde esti tu cumintico?

| MaDeclarFan explică (pentru Neagandalf):

Resita....pai?

| Neagandalf a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Aham

| GoguSteriade a răspuns:

Normal ca imi place. Cum sa imi placa una care bea ca scroafa si se rupe in cluburi cu tot felul de ciudati?

| Neinteresantul a răspuns:

O fata cuminte care ii intreaba pe baieti daca le plac fetele ca ea. Mai rar ca tine, dar e plin TPU de voi.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

E o intrebare retorica?
Normal, imi place o fata care sa nu se bage in seama cu toti baietii, care ii alege ce cei mai buniwinking.
Doar n-o sa-mi placa una proasta care nu are nimic in cap si care merge prin cluburi si face cine stie ce cu o gramada de baieti laughing. Nu pot avea incredere in fete din astea.
Nici prea inchisa nu e bine, as vrea sa stea afara mult, dar cu mine, nu cu altii.

| adriang95 a răspuns:

Inclin 99% spre fata cuminte (ideea e sa stea mai mult afara, dar cu mine - obvious)

| RobGronkowski a răspuns:

Varianta lu gogu e buna adica, chiar asa sa se bage pe toti prostii dar e chestia sa stea mai mult afara cu mine si sa nu fie o de aia gen:Unde ai fost, Cu cine ai mers, De ce vorbesti cu fata aia.Deci sa nu fie geloasa, sa fie inteligenta adica sa nu fie o tocilara dinaialaughing)

| ToTuleOK a răspuns:

La orice baiat serios ii place o fata de genul asta.As vrea ca in orasul meu sa fie mai multe fete de genul asta dar din pacate le numeri pe degete pe cele cuminti.

| AndreiAndrei99 a răspuns:

Nu-ti face griji, oricine isi gaseste jumatatea.Dar cu chestia ca nu sta pana tarziu sper ca nu te culci pe la 10 noaptea laughing

| MaDeclarFan explică (pentru AndreiAndrei99):

Nu,nu ma culc la 10 oh go on la 10 merg acasa si intru pe mess big grin

| AndreiAndrei99 a răspuns:

Esti tanara, nai tu ce face pe la 12 pe afara