| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Eu nu sunt genul sa iasa in cluburi sau sa stea pana tarziu afara! Prefer sa citesc o carte sau sa dorm noaptea. Rareori ies pana tarziu pe afara. Voi de ce tabara sunteti?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt din tabara celor care considera noapte doar ce e intre 02:00 si 05:00.
Am un servici in schimburi, dar sunt si genul care noaptea are chef de mai multe chestii decat ziua. Uneori pierd toata ziua, iar noaptea, dupa ora 22 incep diferite activitati, usoare sau nu.
Dar nu fac parte dintr-o tabara anume, am perioade in care stau in casa fericit, perioade in care nu trec deloc pe acasa, perioade in care dorm 4 ore si plec, sau perioade in care dorm 10-12 ore in fiecare noapte.
Pot dormi si dimineata, si dupa amiaza, si noaptea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar... alte "tabere" nu mai sunt? Se pot face si ambele in acelasi timp.

| Andreeush a răspuns:

Eu nu mai ies în cluburi de vreo 3 ani și nu îmi pare rău.