| AlysaAly a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Va place o fata sa fie cuminte, sa va intelegeti cat de cat sau doar va intereseaza sa faceti s*x cu ea? iar daca ea nu vrea va deranjeaza si plecati in club sa cautti altele care vor? daca da de ce si ce simtiti cand va duceti la ele?
Fiti sinceri

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Pai intrebarile alea sunt raspunsuri, dar mai sunt si exceptii!
adica "unii" prefera sa avem o fata si sa fie cuminte! dar poate ca ei la randul lor nu sunt cuminti! e ceva normal si anormal, acum depinde de pct de vedere al omului! dar asa e natura omului! nu ne oferiti ceeea ce vrem, el/ei sunt pus/i in situatia de a "vana" altceva! va zi eu ca tootul depinde de voi! eu nu cred ca el fuge la alta daca are ceea ce ii trebuie! km asa sta treaba si cu voi fetele!

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ar trebui să îți umble mintea la bărbați după 18 ani, iar tu ai mai puțin.

| Uilula a răspuns:

Nu e vorba de sex!