| llllil a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Cum e sa faceti sex oral unei fete? Adica ce simtiti sau orice, mai detaliat. Deranjeaza putin par sau va e indiferent?
Multumesc

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu m-a tentat deloc sa gust scorburica ei. Daca e gust acru poate lesin mai stii

| RAY a răspuns:

Dupa cateva beri nu isi mai dai seama de acel par, numai sa ai grija sa nu fie soacrata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se face greata la ce am citit mai sus. Vai de viata mea

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce nebun e ala

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Tataie "alpha" a sters raspunsul rolling on the floor

| Socke a răspuns:

Sa mor eu,**** e ****, dar scula aia. eu cred ca daca o fata suge, atunci si partenerul trebuie sa linga(daca vrea fata ).

| Helpme99 a răspuns:

I.am facut sex oral partenerei mele. Pentru mine stiu sigur ca nu a fost foarte placut dar am murit de curiozitate si na. laughing
Simti multa caldura si o aroma interesanta. Gustul pare a fi un mix interesant intre lamaie, apa si ulei. Mrrr

| ARar2805 a răspuns:

Parul nu deranjeaza (dar mai bine intrebi persoana). Cand face oral, un baiat e excitat (o are sculata cam atat), nu se simt cine stie ce senzatii.