| SabinaRsT a întrebat:

Intrebare pentru baieti: voi apreciati mai mult o fata virgina, sau una cu experienta in ceea ce priveste actul sexual? Va rog raspunsuri serioase. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| GuitarGirl123 a răspuns:

Prefera o fata virgina, pentru ca stiu ca a fost doar a lor si se asigura ca astfel nu vor fi uitati niciodata pentru ca "prima data" nu se uita.

6 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Prefera o fata cu experienta pentru ca e ceva normal ca ei sa fie satisfacuti :->

| VacutzaRoscata a răspuns:

Depinde si de varsta, daca baiatul e mai mare prefera o faa cu experienta
dar altii apreciaza o fata virgina pentru ca se simt mandri ca ei vor fi primii si in general prefera o fata pura decat una pe care au mai ***** inca nu stiu cati baieti

| Keepitpink a răspuns:

Sunt fata si iti spun ce stiu de la prietenul meulaughing. Prefera o fata cu experienta deoarece stiu sa faca baietii sa se simta incredibil...Sex anal, oral.altele.Fata virgina nu are experienta in ceea ce priveste sexul si atat e de ea doar ca e virgina! Ei apreciaza una cu experientahappyfundabatting eyelashes:*?

| alexootza a răspuns:

Daca este vorba de relatii serioase fii sigura ca un baiat va aprecia mereu o fata virgina, fara experienta. Experienta o capeti in timp. Dar daca vine vorba de o aventura... orice este posibil.

| oOAndreyOo a răspuns:

Eu apreciez o fata virgina
pentru ca ma simt mandru ca stau cu o fata care nu a facut-o
si nu ca voi fi primul care o voi face cu ea

| MasyNNNN1 a răspuns:

Depinde si ce varsta are fata...La mine imi place ca fata sa fie mai mare ca mine big grin.Alti baieti poate mai mica si asta inseamna virgina.DEPINDE.Funda?straight face