| shtephie a întrebat:

Baieti, ce apreciati voi cel mai mult la o fata? ( raspunsuri inteligente )

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Personalitatea de a vorbi cu calm si daca e fata care nu merge la discoteca si nu fumeaza.

| Dav7id a răspuns:

Felul ei comod de a trata problemele cu un calm care sa imi dea sentimentul ca tine totul sub control,astfel am sa ma dau si eu dupa ea,am sa vreau sa o privesc din ce in ce mai mult,cum trece prin bine, prin rau, dar sa stie ca sunt cu ea mereu.Sa fie naturala,cand ii ating pielea sa stiu ca nu trebuie sa trec de fond de ten pentru a-i saruta obrajii sau fruntea. Apreciez foarte mult cand ma cheama pe mine cand are nevoie de cineva caruia sa i se planga,pentru ca astfel o voi cunoaste mai bine,e un pas spre ce e inauntrul ei,sa ii observ comportamentul in fiecare zi cand zambeste, dar si cand este suparata, pentru ca mai apoi sa stiu cum sa abordez situatia.Genul de fata cu care pot sa uit de frig si cat e de tarziu, pentru ca stau de ore cu ea si tot radem ca si cum abia ne-am apucat de discutat.Increderea,trebuie sa fie in aceeasi masura cu ceea pe care o am eu pentru ea. Daca e ce am scris mai sus,ar fi singurul loc unde pot scapa de ce-a mai stresata zi din viata, nu zambesc toata ziua, doar ca sa pot sa explodez in ras langa ea si nu as face asta decat de dragul ei.Fizicul ei,pai spun ce m-a atras de curand la o fata,putin mai mica decat mine la inaltime,sani nu prea avea(dar nu ma impiedica sa mor de dragul ei),fund avea(si asa ramane sa aiba,adica se cunostea in pantaloni),machiaj nu folosea,doar creion negru la ochi si ii facea ochi mici laughing, simteam nevoia sa-i sarut, bruneta si nu mai zic nimic, am "jignit-o" destul cu tot ce am spus.

| Narcis2007 a răspuns:

Sa fie ingrijita(prima data asta observam, mie imi plac fetele mai naturale), sa fie desteapta si sa fie sincera(sa nu minta prea des/tare)

| LeuTz a răspuns:

Toate ganganiile si uratele lumii o sa raspunda fund sani si altele in locul nostru cand stiu foarte bine ca nu e chiar asahappy. Astea sunt genul de fete/femei fustrate care au fost batjocorite sau cine mai stie.

Vreau o fata inocenta dar in acelasi timp perversa, o fata rea dar in acelasi timp buna, o fata ascultatoare dar in acelasi timp rebela, sa fie inteligenta dar si prostuta happy. Stii vorba aia : Ce e prea mult strica

| Broadband a răspuns:

Inteligenta, sinceritatea

| LittleGirlMonster a răspuns:

Cred ca majoritatea baietilor o sa raspunda: Fund, sanii, pi***.straight face Eu sunt fata si mi-am spus parerea despre raspunsurile baietilorlaughing

| Dunnamite a răspuns:

Pai frumusetea, inteligenta in vorbire (sa nu fie tolomaca), curateni (sa nu puta a transpiratie si nici gura a tigari), agilitatea (sa nu fie lesinata de la prima ora a zile de zici ca a alergat maratoane), sa stie sa se miste in pat, sa nu fie cicaliatoate... si sa nu joace" la doua capete!

| gabrielutzu a răspuns:

Sa stie sa faca m.e bine.

| aladinx85 a răspuns:

Buna sincer apreciez sinceritatea si sa nu fie falsa cum a fost fosta iubita cu mine.

| Romantiku a răspuns:

Buna sa stii ca la o fata o apreciez foarte mult dar cel mai frumos ar fi daca si ia ar aprecia gestu pe cale il fac o apreciez ca este frum si draguta si de gasca si pe tine te apreciez uite id de mess nastaseconstantin si putem vb acolo

| Romantiku a răspuns:

Frumoasa shtepnie sa stii ca esti foarte frum si draguta uite id de mess nastaseconstantin si vb acolo