| diana26 a întrebat:

Întrebare pentru baieti: Vouă vă plac fetele care se macheaza, isi fac parul la coafor, umbla mereu cu fuste mini si cu sanii la vedere?

Răspuns Câştigător
| alexxx2935 a răspuns:

Ne plac pentru o aventurawinking o fata cu care sa ai o relatie nu umbla in fuste mini sa le vada tot prostuwinking

11 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui sunt si baieti care prefer astfel de fete.

| leonardo a răspuns:

*machiaza si da, ne plac maxim dar pentru o noapte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

și pe tocuri de 12.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii misto sa le privesti pacat da atunci cand deshid gura 80% sunt prea proaste sa functioneze

| neutrino a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu ( din) ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parasutele de 14-17 ani, care au,, prieten'', se machiaza etc. nu sunt fete, ci copii-baba.
Vor regreta mai tarziu ce au facut.
Cat despre noi,@leonardo ti-a zis tot.Peste 1-2 ani li se inchide,, magazinul'' si sunt uitate.

| Gelu00 a răspuns:

Majoritatea baietiilor prefera fetele care nu se machiaza cu 2 kg de creme si alte chestii.Cu coaforul mai merge, fustele mini clar la fel si cu sani happy

| Mihai_6081 a răspuns:

Imi plac fetele care au sanii la vedere.happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

| Dreamcat a răspuns:

Alea mai sunt fete?happy

| Azevedoemilia a răspuns:

Buna,ai spus ca vrei răspuns doar de la băieți dar eu mi2am permis sa îți răspund in calitate de femeie(Mamika). Faza este ca eu nu suport acea superficialitate la tinerele din ziua de azi.Cu cât mai dezbracate cu atât mai bine (Snoabe)Pa

| alexander1000 a răspuns:

Imi plac fetele care umbla cu sanii la vedere