| JustLiveYourLife a întrebat:

Pentru baieti. Voua va plac fetele cu ochelari de vedere?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Cunosc fete care poarta ochelari si arata bine.nu e lege daca o fata poarta ochelari sa fie sh urata. dar in orice caz daca iti place de cineva trebuie sa il placi din toate punctele de vedere. nu cont ce poarta sau cum arata

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ce legatura au ochelarii cu a placea sau a neplacea pe cineva? Placi omul sau ochelarii.Mai exista intr-adevar unii ce au anumite complexe dar nu un obiect conteaza ci omul.Cum e el, ce gandeste, ce scoate pe gura.Bafta!

| TeoPT a răspuns:

Mersi de funditsa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu