| DixxyAngel a întrebat:

am o intrebare pentru baieti! De ce va plac voua fetele cu sanii mari? Nu o sa inteleg asta niciodata. :p dau funda la cel mai OK raspuns. pupikk.

Răspuns Câştigător
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Nici eu nu pot intelege asta.Sanii mari nu iti aduc inteligenta, onestitatatea sau orice alte calitati.Mie mi se pare chiar invers.De obicei, sanii mari nu sunt naturali, aratand ca fata se gandeste numai la frumusetea trupeasca.Dar mie sanii mari nu mi se vor parea niciodata mai presus de inteligenta.La revedere!

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Este o satisfactie optica,la mijloc.
Uite,ca sa intelegi,tu ai cumparat mere sau rosii de la piata?
Sunt sigura ca da.
Si,de ce le-ai ales pe cele mai mari,mai coapte,mai frumoase? Pentru ca ti-au atras privirea,ti-au placut,ti-au satisfacut optic gusturile!
Si merele mai micute sunt bune,si rosiile mai necoapte le poti lasa sa se coaca afara din frigider,dar le preferi automat,pe cele care iti satureaza gustul, la prima vedere!
Ei, exact asa e si cu baietii.
In timp, vor intelege ca si sanii mai mici sunt frumosi, superbi chiar!happy

| eurynomus a răspuns:

Nuuuu, ador fete cu sanii micutzi si cu forma frumoasa, cele cu sanii mari parca ar fi vacutze, appropos, tu esti in poza de la avatar? happy

| Nolkyz a răspuns:

E o chestie formata mai degraba in subconstient si are legatura cu instinctul animal; femeile cu sanii mari si cu soldurile rotunde si o talie subtire sunt considerate mai fertile.

| AndreiBolos a răspuns (pentru unknownn):

Muhahaha, a 3 varianta?straight face

| unknownn a răspuns (pentru AndreiBolos):

Pentru a 3-a varianta vizitati redtube

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Sau folositi un sutien extreme push up laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiBolos a răspuns:

Pai, ai pe ce sa pui mana.

| DixxyAngel explică (pentru AndreiBolos):

laughing)))))) doamne voi baietii nu o sa va inteleg niciodata

| darrio2007 a răspuns (pentru DixxyAngel):

Pentru ca nu esti baiat.Altfel gandeai.

| MessiMessi a răspuns (pentru AndreiBolos):

Eu când văd pe una cu sâni mari, e prăpăd! Astăzi am văzut pe o colegă în decolteu, simțeam c-o iau razna. Mi se agita ăla micu'-n pantaloni de mama focului.

| ToTuleOK a răspuns:

Salut, nu ie chiar o regula sa le placa la toti mie daca imi place de o fata nu prea conteaza daca are sanii mari sau mici. Dar daca doar ma uit asa imi place sa vad niste sanii mari, pentru ca mi se pare mult mai sexy big grin.

| Anastasya01 a răspuns:

Daca fata are sinurile mari asta nu inseamna ca ea este mai rea, sau tirfa..Asai ea.Si nu are vina ca sunt prea mari sau prea mici..Asa cred baietii la virsta mica daca are sin si fund este buna si sexy, de sexy da, dar de buna depinde in ce domeniu.Insa cind cresc mai mari asta pn ei nu conteaza..Conteaza sufletul. Stii cum se zice "fetelor cu sinii mici le este bine, sunt convinse ca le iubesc nu pn sini, ci pn suflet*

| unumh a răspuns:

De acord cu ToTuleOK, nu toti tin cont de marimea sanilor!

| EL92 a răspuns:

Pentru ca o face sa arate mult mai bine, si te excita mai repede!

| Bumby97 a răspuns:

Ai dreptate! Fundu-i baza!

| komy1414 a răspuns:

O fata fara forme e ca un jeans fara buzunare, nu stii unde sa pui mana happy

| MessiMessi a răspuns:

Eu când văd țâțe mari (nu exagerat de mari, ci mărime normală), mi se scoală imediat!