| fsdfgdfgfsdfds a întrebat:

Întrebare pentru băieții care și-au început viața sexuală și care au cât de cât experiență cu femeile... Se simte vreo diferență atunci când faci sex, ca bărbat, cu o femeie mai voluptoasă, care are fundul mai mare față de atunci când faci sex cu o femeie mai slăbuță și care are fundul mai mic? Este adevărat că un bărbat se simte mult mai bine când face sex cu o femeie mai voluptoasă, cu o femeie care are fundul mai mare, mai bombat în comparație cu o femeie mai slabă și care nu are un fund apetisant? Chestia asta cu fundul mare și sexi la bărbați este exact ca și în cazul femeilor care fac sex cu bărbați dotați, care au penisul mare, adică este exact cam aceeași treabă, ținând cont că o femeie se simte mult mai bine atunci când face sex cu un bărbat ceva mai dotat? Sau senzația este aceeași, indiferent de forma posteriorului femeii respective?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da se simte o diferenta daca si fata mai voluptoasa e mai stramta altfel degeaba are forme daca e teava jos.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu neaparat formele femeii aduc plăcerea. Dar totusi prefer una cu fundul si sânii mai mari care are forme decat o "slabanoaga".

| HadesSs a răspuns:

De obicei fetele mai plinute sunt mai ''stramte'' happy sau chiar foarte stramte.