| Izabella265 a întrebat:

Am si eu o nelamurire.De ce iii atrag pe barbati fundurile femeilor..mai ales fundul bombat? Ce vad ei asa atragator la un fund?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu incerca sa intelegi barbati, o sa iti fie greu.Dar femeile's imposibile de inteles.Voi femeile de va uitati la fundu unui barbat? laughing

| LikeARollingStone a răspuns:

Se viseaza explorandu-l! De-aia! happy

| FineBroAndy a răspuns:

Mai nou am văzut poze pe facebook, postate de fete, care ziceau :"Şi fetele se uită la fundurile băieţilor"...Deeeeeci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu esti barbat e greu de explicat si inteles. la urma urmei e un instinct de reproducere

| marin81 a răspuns:

Foarte tare intrebarea astahappy. Nu toti barbatii sunt atrasi de fundurile bombate la femei, altii sunt atrasi de sanii mari alti de sanii mici, altii de parul cret, culoarea pielii etc. Probabil din cauza ca suntem animale, pana la urma. Instinctul de imperechiere ne face sa gandim asa. Pe de alta parte la toate melodiile si filmele din ziua de azi sunt expusi fundul si sanii pe prim plan

| Winchester308 a răspuns:

E pur si simplu un instinct.Ca atunci cand vezi o miscare brusca cu "coada ochiului" si te feresti.

| galyperf89 a răspuns:

Draga mea, sincer nici eu nu stiu laughing. Barbatii considera fundul si pieptul ''forme'' dar adevarul e ca eu, personal cred ca prefer ca respective femeie sa iaba fund pentru ca probabil nu le plac o fata slaba de tot de I se vad coastele.Sincer,asta e parerea mea, acum nu stiu, mintea barbatilor e de nedescifrat. Funda? happy