| forever4you a întrebat:

Intrebare pentru baietiibig grine ce aveti obiceiul de a pune mana pe sani si pe fund, adica mereu dar mereu trebuie sa faceti asta...chiar nu va puteti tine mainile acasa?laughing

Răspuns Câştigător
| lOllipOp a răspuns:

Crek nici nu-ti placelaughing

27 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scuză-mă că intervin, dar ei efectiv simt nevoia acută să atingă aceste părți ale corpului fetei/femeii, astea îi atrag pe ei!
Sexi, nu?
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Subscriu la ceea ce spune silwian.
Nu ştiu cum să-ţi spun dar când sunt în intimitatea mea, îmi place să-i fac asta iubitei mele şi niciodată nu a avut ceva împotrivă.
E simplu: Există unele părţi ale corpului feminin care ne plac mai mult şi pe-alea le atingem mai des!
Cu generalizarea asta a ta, nu facem decât polemică superficială. E ca şi cum te-aş întreba eu "de ce voi fetelor tot puneţi mâna pe portofelul nostru. chiar nu vă puteţi ţine mâinile acasă?".
Salut.

| NickiMinaj a răspuns:

Oare de ce?!?!?!

| forever4you explică:

@xXxANDREEAxXxDEEAxXx cred ca acolo vorlaughing

@ĢaЂί prefer sa si le tina departe

Uite cu iubitul meu eram de acord il lasam dar este vorba de un coleg de clasa care ma scoate din sarite x-(

| forever4you explică:

Vedeti mai @alexcosmin este sincer si spune adevarul

Bravowinking

Alex sa va atingem pe capstraight face LOL frate nu vre-i sa va dam si mancare de cainibig grin

| forever4you explică:

@alex321cobra nici una nici alta, ar trebui sa procedati asa doar cu iubitelewinking

| GyeBaek a răspuns:

Asa sunt uni le place sa piapaie.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Asa suntem noi baietiilaughing
daca nu va convine sa ne pipaiti si voilaughing)

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Dia, pe caplaughing)

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Oricum unele fete se lasa pipaite ca le place
dar voi fetele ati prefera in loc sa va pipaim sa venim asa si sa va sarutam din senin?laughing)

| pwp a răspuns:

E specific barbatesc big grin

bye-bye

| Dia a răspuns:

Simplu.Perverşibatting eyelashes!

| Dia a răspuns:

Alex321cobra acum pe bune, cum sa.va pipaim si noirolling on the floor
culmea raspunslaughing))))

| Dia a răspuns:

Pe cap?
vai alex laughing

| Allexutsa_8314 a răspuns:

Eu sunt fata dar cred ca atata timp cat au pe ce sa puna mana si ii corpul nostru ii atrage de ce sa nu puna mana? Asta in cazul in care este iubit, nu doar prieten. Atunci cand ai un iubit, dupa ceva timp de relatie sunt lucruri firesti:p funda?

| vOdK a răspuns:

Pentru ca e placut la atingere :X:X:X

abia ast sa-mi fac o iubita laughing))

fosta avea niste amorizoare cat capul meu laughing

ce nas da sai mai ating odata

| chucky_7511 a răspuns:

Buna big grin
NU!
san. ii -> moi si numai buni de pip.ait
fu. ndul -> asa tare numai bun de pi.pai
Daca nu poti face se. x cu ea atinge. o! profita! rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Ady00pk a răspuns:

Cea mai stupida intrebare pe care am auzit-o vreodata! Suntem baieti si asa e constructia noastra genetica! de ce am opri ceea ce avem de la nastere? Cand imi fac o prietena nu mi-o fac doar pentru a sarutao si a juca table cu ea.laughing

| Nov a răspuns:

Daca ni le-am tine acasa. v-ati suparata ca am venit fara nimic la noi laughing

| Bodo_4070 a răspuns:

Mai ca sa iti spun drept si mie imi place sa pun mana ...si stii dc? fiindca simti nu stiu ceva cand pui mana pe sanii unei fete si in al doile rand si unei fete ii place. nu vreau sa intru in mai ulte amannunte

| IndescribableChild a răspuns:

Si tu acum.hee hee

| alexcosmin a răspuns:

Nus, sa ne bagam in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ne manifestam afectiuneawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Ad3lyna16 a răspuns:

Ce bine ca ai pus intrebarea asta...