| emma13 a întrebat:

Iubitul meu ma tot atinge pe sani si pe fund iar eu ii tot iau mainile si imi spune ca de ce fac asta iar eu ii raspund ca nu imi place cand face asta iar el imi spune ca ii necesar si ca el nu se gandeste la prosti... De ce pune mana atunci? Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te atinge si iti mangaie punctele ''sensibile'' fiindca un asemene comportament este specific si normal sa fie practicat de orice baiat indragostit, activitate prin care incearca sa te atraga si pe tine in jocul ''iubirii', dar se pare ca tu la cei doar 15 ani ai tai inca nu esti nici pe departe pregatita pentru o asemenea abordare si exprimare a sentimentelor amoroase dintr-un cuplu de indragostiti. big grin

| PersonajFictiv a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sau o fac pentru placere pura, fara sa fie indragostiti.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
O sa intelegi cand o sa mai cresti putin, probabil iti vei conoaste si zonele erogene!

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns:

Te pipaie ca sa isi creeze placere.Il atragi fizic si pune mana pe ceva ce el nu are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi asta se întâmpla cand îți faci iubit la 11 ani sau cat ai avea tu)))Nu puteți face nimic.

| AdelaOT a răspuns:

Eu zic sa te dai pe fete daca nu ti place?