| alamila a întrebat:

Cum e bine sa reactionezi daca: 1)Iti pune mana pe fund 2)Se freaca de tine intr-un loc aglomerat 3)Iti pune mainile pe sani 4)Se holbeaza la tine si se atinge 5)Incearca sa iti faca o poza sub fusta Vi s-a intamplat vreodata asa ceva? Cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai eu sunt cam indiferenta fata de toti baietii si asta ii face pe ei sa fie din ce in ce mai interesati considerandu-ma o fata interesanta (asta nu era intentia mea...asta e felul meu de a fi)
si sunt in acelasi timp si foarte severa cu ei si cred ca as proceda asa:
1 incep sa il injur
2 il pocnesc
3 ii dau un picior la...
4 nu il iau in seama
5 i-as da cu telefonul sau cu aparatu in capbig grin
si da mi s-au intamplat astea :1, 3, 5

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Scuza-ma,te rog,dar mi-ai dat descrierea completa a unui adolescent innebunit dupa anatomia feminina,tupeist si frustrat sexual!
Un baiat plin de curiozitati si nelinisti de natura pur sexuala,lipsit de bun simt elementar.
Este la varsta la care discuta cu prietenii,incearca sa AFLE,inca nu stie ce e cu "fetele astea" si,rade din nestiinta.
Nu-i permite asemenea familiaritati, vei fi etichetata drept usuratica de el si toata sleahta lui de prieteni!
Si, tare as vrea sa n-am dreptate!

| superdorex a răspuns:

Eun nesimtit daca face asta, dar oricum trebuie sa fii atenta ce-i zici in ziua de azi sunt tot felul de maniaci si retardati! E bine sa il eviti si sa pleci de langa el imediat ce vezi ca e un nemernic! Pa si ai grija de tine!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cred ca esti prea mica, nu prea citita, si putin naiva, dupa cum formulat intrebarile, fara suparare! Ti s-a raspuns destul de bine deja! Mai ai multe de invatat, inteles si simtit! Pune-te si citeste: Lectii particulare de Dr Cristian Andrei si Totul despre sex, de Dr David Reuben!

Success!

| janynefeaver a răspuns:

Prima data ii spun scurt si la obiect care este parerea mea despre el si sa inceteze, apoi o sa discut cu el mai serios, iar in ultima instanta vb cu iubi meu sau tata sa ma ajute. Bye

| sandra2012 a răspuns:

Adica intr-un cuvant daca vrea sa te f.a. Cam asta e adevarul. Pai depinde de la caz la caz.

| artkaty a răspuns:

In orice caz, totul se trateaza cu diplomatie pentru ca nu se stie peste ce nemernic dai.ca sa eviti niste neplaceri ar fi bine sa iti spui punctul de vedere politicos iar in cazul in care insista incearca sa te feresti sau sa rogi pe cineva mai in vasta sa te ajute sa scapi de individ.

| DenisaLarisa212 a răspuns:

Unele fete le place sa li se puna mana peste tot. Eu sunt il clasa a 6 si la noi se pune mana pe fund din clasa a 5. Este teroare. Doar la 14 ani este il clasa a 6 si a lasat un gravida de 17 ani