| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baietii : De ce unii baietii cred ca noi fetele suntem sclavele lor si le duntem inferioare si suntem bune doar pentru sex si cand facem sex trebuie sa facem neaparat ca voi?

3 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nu stiu cu ce fel de baieti te invarti tu, dar te asigur ca suntem multi care stim sa punem in echilibru nevoile si placerile amandurora.

| marinjmen a răspuns:

Draga florina depinde de ce baieti ai avut tu,eu unul nu consider asa femeia [sclava] dincontra femeia e darul cel mai frumos dat de dumnezeu barbatilor sa facem numai ca ei? gresit eu dau posibilitatea partenerei sa faca tot ce vrea ea cu mine ia scult parerile,comunic cu ea, o intreb daca o doare, daca e bine asa sau vrea altfel etc etc

| madu_9689 a răspuns:

Mai bine taci si te duci sa-mi faci un sendvis.:*