| RoxyOnTPU a întrebat:

Buna TPU...am o intrebare: De ce unii baietii cred ca sunt doar ei pe pamant si fetele sunt obiecte?

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Vor să se dea mari, dar nu reuşesc.

| LiK3 a răspuns:

Pentru ca pur si simplu nu realizeaza ce pierd crezandu-se ei singurii oamnei de pe planeta.
Cu alte cuvinte aia sunt prosti!

| NoName2110 a răspuns:

Crede-ma nicii un baiet nu este indiferent de fete sunt si ei oameni.cit de rai nu ar fi ei isi aleg o fata care o simpatizeaza, o respecra. poate sa o si iubeasca.De aceeaa nu poti spune ca ei sun indiferenti...unii baieti pot avea mai multe fete care sa le respecte dar unii pot avea numai una. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| valiivan77 a răspuns:

Sunt oameni intre oameni, indiferent de sex. Asta e, n-ai ce face! Daca nu-ti place incearca sa eviti persoanele de genul asta.

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Buna happy
Poate ca unii au fost crescuti sa gandeasca asa, sau au fost in anturaje nu tocmai bune confused.Dar asta depinde de fiaecare baiat in parte. Poate ca sunt cativa care si gandesc asa.Aceasta este doar parerea mea kissbig grin