| chocolate27 a întrebat:

Intrebare pentru baietii in zodia Gemeni:Cum vedeti fata ideala? Ce asteptari aveti de la o relatie? Ce ar trebui sa faca o fata pentru a va pastra alaturi pentru mult timp? Pls, rasp detaliat!happy

Răspuns Câştigător
| popicu a răspuns:

Asta cu zodia e relativa insa eu sunt in zodia gemeni iar din ceea ce am citit pe horoscop, ma regasesc in proportii foarte mari. Gemenii, sau cel putin eu, se ataseaza foarte usor de cineva. Daca reusesti sa-i atragi atentia si ii intri in joc, totul va decurge de la sine. Teoretic, nu suntem prea statornici; insa daca stii cum sa faci sa nu existe monotonie in relatie, in final totul va fi foarte placut. Increderea si sinceritatea sunt lucrurile pe care le cauta un geaman de obicei

3 răspunsuri:
| -=AleCS=- a răspuns:

Sincer chiar nu cred ca conteaza zodia...
da nah tongue eu sunt in zodia gemeni si daca ar fi pana acolo... mu m-ar interesa sa ma aventurez intr-o relatie cu cine-va care a mai avut n alte relatii, sinceritate, intelegere tongue

| usy313 a răspuns:

Pai, nu stiu care e fata ideala, nimeni nu cred ca stie, de la o relatie ma astept sa fie de lunga durata si cred ca o fata trebuie sa fie sincera pentru a pastra o relatie big grin

| Costy19 a răspuns:

O fata ideala ar trebui sa fie ea insasi! sincera, onesta si plina de viata...