| babylove_4189 a întrebat:

Zodia gemeni:cum sunt dupa voi persoanele in aceasta zodie?

Răspuns Câştigător
| Mangoo a răspuns:

Mda... uite un site unde gasesti totul amanuntit www.acvaria.ro

in general bine cu banii bine cu iubirea bine cu toate bine o sa ai un an super ca sh mine (is pesti)

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Pai am si citit si am si vazut niste oameni in gemeni...is de treaba gemenii... uneori sar in sus daca sunt enervati sdar nu vor fi nici foarte calmi, nici foarte agresivi, acum depinde si ce vrei sa aflii tu

| dokosvai a răspuns:

Se agita mult, sunt panicate mai tot timpul, au mereu senzatia ca nu vor avea cum sa se descurce(mama e gemeni si ea asa e) Se cred ultimii oameni de pe pamant. De bine nu am nimic de zis

| babylove_4189 explică:

Stiu ca sunt detalii pe google dar sunt la general...eu vreau sa aflu ce credeti voi despre cei de pe langa voi...:*mersi pentru rasp:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Ce coincidenta! Eu sunt in zodia gemeni( 26 mai)... dupa parerea mea este o zodie echilibrata, si sunt mandra de zodia mea!
Nativii gemeni sunt niste oameni inteligenti, si eu cam asa sunt. Eu am o parere buna, daca mai vrei sa afli lucrui despre gemeni in general cauta pe google si vei gasi destule, iar parerea mea este una foarte buna, sunt foarte mandra ca sunt gemeni, bine mai am si defecte nu zic ca's perfecta!

Bafta!

Pa, pa.