| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baietii. un baiat mi-a zis cand am plecat de afara ca nici nu il pup. ati spune asta unei fete daca nu v-ar placea de ea?

Răspuns Câştigător
| DANyi a răspuns:

Depinde de baieti. Sunt unii baieti care spun chestii de genul asta fetelor, dar numai din prietenie. Mie, sincer sa iti spun, nu imi sta in fire sa spun asta decat prietenei. Cum am spus si repet. Depinde baiatul. Dar drept sa iti spun, baietii mai calmi, timizi, nu fac asa.

4 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

In nici un caz probabil ca acel baiat simte ceva mai mult fata de dumneavoastra. Bafta Fundita?

| gabitzuk a răspuns:

Chestiile astea se fac in jurul varstei de 10-13 anilaughingbaiatul te simpatizeaza siiii cred ca tu pe el deci smug fa ceva in privinta astasmug

| smilexD93 a răspuns:

Nu

| Cupcakeeee a răspuns:

@gabitzuk. cum ar fi? laughing) '