| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru Barbati:
Aseară am facut laba (probabil a n-a oara in viata mea) însă dimineata m-am trezit ca am un fel de umflatura IN PIELEA penisului (deci nu pe penis) Ce este acea umflatura? Nu doare nu ma mănâncă... Sunt Putin ingrijorat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil este vorba de un cos (por sebaceu) infectat. Intretine o igiena adecvata si foloseste unguentul Baneocin.

| BoneShiver a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Daca nu folosesc unguentul tot trece nu? laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru BoneShiver):

Da, va trece dar s-ar putea infecta mai tare si timpul de vindecare/trecere sa se lungeasca cu 1-3 zile.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca o freci de o ia dracu iti dai seama ca faci "buba". Mai rarut ca-i mai dragut