| anonima1995 a întrebat:

O intrebare pentru baieti: care a fost cel mai romantic gest pe care l-ati facut pentru persoana iubita? Fundita pentru gestul care ma impresioneaza cel mai tare :*

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FcRb1923Madalin a răspuns:

M-am abtinut sa nu o bat cand mi-a zis ca mai are pe altcineva, mentionez ca vestea mi-a dat-o chiar de ziua meabatting eyelashes
ce cadou magnific laughing

| Issabela26 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

rolling on the floor))))))

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Issabela26):

Razi tu razi... laughing

| Issabela26 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Asa cadou mai rar laughing)

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Issabela26):

Da da, sa mi-o vada in ciorba laughing

| Iulian_Viorel_1990 a răspuns:

17 zile am dormit cu ea in pat cand a fost internata

| Altair_Ty_1990 a răspuns:

Cel mai frumos gest.se poate mai multe.pai.mereu cand mergem de la Liceu o conduc acasa.de cateva ori mergem la o pizza si fac cinste.ne-am dus la un film romantic.o fost fain.o fost o intalnire suuper.iar seara cand mergeam la casa ei...o conduceam.ii deschideam usa..mai ramaneam pentru un suc..ar cand ea adormea pe umaru meu.o luam in brate si o duceam in camera ei si o puneam in pat...o inveleam cu plapuma.si i-am dat un pupic de noapte buna

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Altair_Ty_1990):

Asta e vrajeala laughing u chiar vrei sa iei funda oh go on