| Dodic a întrebat:

Intrebare pentru femei: Cate dintre voi ati avut un orgasm real si cate v-ati prefacut ca aveti? A ajuns cineva la performanta de ejaculare? Ce sfat a-ti da unei fete care inca nu a ajuns la performanta aceasta? Cel mai interesant raspuns primeste funda. Sa inceapa batalia happy

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pui intrebarea pe un site unde varsta utilizatorilor cu greu le da dreptul sa faca macar sex,orgasmul fiind deocamdata o notiune abstracta, asa ca bine ai precizat "intrebare pentru femei".
Stii ce spun eu?
Daca si barbatii s-ar preface ca ejaculeaza in aceeasi masura in care o fac femeile, problema suprapopularii globale ar fi rezolvata!happy
Evident, urasc prefacatoria si n-as apela la un asemenea subterfugiu niciodata, sinceritatea e modul meu de a fi libera si de a ramane om.Om liber.
Performantele sexuale nu intra in discutie, ce face fiecare in patul lui e decent si recomandabil sa ramana acolo, exista o anumita limita care nu ar trebui sa o depasim niciodata.
Iar "unei fete care inca nu a ajuns la performanta aceasta" i-as sugera sa caute pe google, va gasi si termenul exact si tehnica necesara, va avea nevoie doar de un partener priceput si multa rabdare.
Peace!happy

| harciog a răspuns:

Batalia este doar in capul tau privitor la prea multe efecte filmopornografice.Orgasmul la femei se manifesta diferit si in nici un caz prin ejaculari aratate cu efecte speciale pe net cele mai multe insemnind de fapt urinari banale.

| Dodic explică (pentru harciog):

Te rog sa te documentezi inainte sa postezi, iti multumesc iti recomand cartea David Shade - David Shade manual. Succes apoi vorbim. Si te contrazic, nu e urinare, la fel ca si barbatii femeile au un organ care produce un lichid asemanator cu cel al barbatilor, si ejaculeaza printr-un canal comun ca si barbatii. Iti multumesc pentru postarea inutila.

| harciog a răspuns (pentru Dodic):

Nu stiu doamna, nu vorbesc din carti.Se umezeau puternic, tipau, tremurau naiba sa le ia dar nu a ejaculat cu jet niciuna.Probabil ca aveau orificiul ocupat. Dreacu mai stie...

| Dodic explică (pentru harciog):

Sunt barbat, nu doamna =)

| raluk27 a răspuns:

De ce tot scrii cu cratima? Ati avut, ati da etc. sunt doar niste forme la persoana a doua plural. Asta ca o prima observatie.

| Dodic explică (pentru raluk27):

De amuzament, autoironia. Sunt un nebun ce nu cunoaste limbile romane, o sa mai trec prin DOOM2 sa vad ce noutati au mai aparut, caci mi se pare amuzant ce se intampleste in Romania cu toate, si cu toti.

| Vix999 a răspuns:

Acea "performanta" la care tu in mod atat de eronat te referi tine de corpul fiecarei femei. Sunt de fapt foarte putine femei care ejaculeaza cand au orgasm (se poate incerca dar doar daca genetica femeii permite si barbatul stie exact ce are de facut ). Harciog are dreptate. Si eu cred ca te-ai uitat la prea multe filme porno fara ca macar sa ai habar ce naiba fac acolo acei oameni happy.

| Dodic explică:

Si totusi poate sa imi raspunda cineva la aceasta simpla postare? sau se vor gasi tot felul de inteligibili care se trezesc sa imi observe greselile gramaticale, si sa imi zica ca de fapt femeile se lubrifiaza cu ulei de masline?