| SatanaInIzmene a întrebat:

Pentru masculii feroce de pe site.
Cum faceti diferenta la fete dintre un orgasm real sau unul prefacut?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sunt mult prea puţine care chiar ştiu să mimeze perfect un orgasm.
În cazul ălora, jumătate dintre ele tot se compromit pentru că se poate "citi" că lor nu le face plăcere.
Restul, imită doar parţial bine, caz în care sigur îmi dau seama!

| AnonimA a răspuns:

Da cine zicea d oameni cu iq microlling on the floor)

| Rukhsandra a răspuns:

Masculi feroce?! rolling on the floor

| Marian_2691 a răspuns:

Ai intilnit pina acum vreun mascul feroce? eu imi dau seama atunci cind incepe sa plinga (poate ma spui la nevasta mea ca dai de dracu ) nicio fata cu care am fost pina acum nu mi-a rezistat mai mult de 15 minute in pat, am secretul meu

| Zazu a răspuns:

Nu se poate imita un orgasm real cu unul prefacut! Adica, ma baieti, care e prefacerea asta? Contractiile vaginale specifice orgasmului nu se pot imita, chiar daca faci exercitii Kegel zilnic, aceste contractii pelviene care intaresc muschii vaginali nu pot fi la fel de intense ca cele ale unui orgasm! Imi explicati si mie cum ghiciti voi care e unul prefacut? Nu exista orgasm prefacut, exista doar actrite proste care vor sa fie profesioniste. Orgasmul prefacut este cum? fata geme? este lubrefiata corect? sau cum? Un barbat cu experienta isi da seama daca apar aceste contractii voluntare, si daca nu apar degeaba se geme, degeaba se tavaleste una pe jos de "placere", degeaba ...eu stiu?! degeaba!

| thealchemist a răspuns:

Un orgasm real este wet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata isteata stie cum se manifesta un orgasm si ar putea sa simuleze in asa fel incat baiatul nici sa nu viseze ca nu a fost real, dar in acelasi timp daca fata e suficient de isteata isi da seama ca asta nu ii aduce nici o placere ei, deci se compromite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciun mascul, fie el si feroce, nu-si poate da seama de acest lucru.
Bineinteles, cand femeia chiar stie sa mimeze tongue