| xt a întrebat:

Intrebare pentru femei/fete: care sunt motivele care va schimba parerea despre un barbat in asa fel incat dintr-un pretendent(sau chiar iubit) sa devina doar un prieten in viziunea voastra? Ce fapte, ce atitudini, ce greseli se datoreaza barbatului? Ce va ucide dispozitia romantica sau dorinta de a avea o relatie cu un barbat?

Răspuns Câştigător
| lore_lollipop a răspuns:

Faptul ca incepe sa povesteasca despre fosta,'dedesubturi' cum ar fi ultima betie la care s-a culcat cu nu stiu ce tipa, chestii de genul 'daca ea nu suna, eu nu sun', plangeri ca nu are bani, impartirea consumatiei.cam astea. aa si sa nu uit, un outfit din dulapul bunicului, pe care te gasesti sa il porti la o intalnire cu prietenii ei

8 răspunsuri:
| simoSTAR a răspuns:

Nu as accepta niciodata sa imi vorbeasca urat sau sa dea in mine...si nu cred ca as putea fi prietena cu un fost iubit..doar o relatie de amicitie nicidecum prietenie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitatea sexului batu-l-ar vina, zgarcenia, nu suport omul zgarcit, tradarea, cam astea sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alllinna-inseamna ca eu niciodata nu voi avea sansa sa trec de la iubit la prieten cu tine, nu? M-am linistit acum. kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ enigma Ia aia 100. 000 de euro de la nony.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alllinna-de ce modifici raspunsul? ma incadram si eu o data si gata, l-ai modificat. Oricum, nici zgarcit nu sunt si nici dupa alta nu merg.deci...ma incadrez si de data asta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca observ ca-i fug ochisorii dupa altele inca din primele momente, daca simt ca se joaca, daca ma gasesc cel putin o data in situatia in care sa ma intreb:"oare pot accepta asta?" sau"oare m-a mintit?"... Ti-am dat cateva exemple, sunt sceptica si imi da de gandit orice cuvant sau gest.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nekane-stii ca eu nu ti-as face asta tie, nu? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@enigma, nici nu ai cum sa-mi faci mie asta, inainte de mine este alllinna si dupa cum vad nici pe ea nu o tradezi.Cum faci? laughing