| RAY a întrebat:

Intrebare pentru fete, cam ce nota ați da aspectului meu fizic?

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti mai mult decat prezentabil,Ray!
Aspect placut,aranjat,curat,ai un aer care inspira liniste si siguranta,nu pot intelege deloc obsesia ta ca ai fi urat, e o naivitate sa spui asa ceva!
Inseamna ca nu ai constiinta valorii tale fizice, cel putin!
Ne ceri nota, asa ca de la mine ai un 8, clar si fara indulgenta.

| Mosotti a răspuns:

Mie mi se pare ca arati okey ca om, acu nu stiu cum te vad femeile, sa zica ele ca nota de atractivitate.

| Emma30555 a răspuns:

Mie mi se pare ca semeni un pic cu actorul de comedie Mihai Bobonete, dar ești mai tânăr ca el, dar minusul este ca nu zâmbești. Problema la tine nu e la fizic, nu trebuie sa arăți ca un actor de la Hollywood ca să faci o fata sa se îndrăgostească de tine. Eu cred ca tu ai alte minusuri ce țin de gândirea ta, fără supărare, e doar părerea mea

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Emma30555):

Tu faci parte din fetele alea care se indragostesc de igor cocosatul pentru ca are plusuri in gandire?

| Emma30555 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu trebuie sa vorbim de extreme. Ma pot îndrăgosti de un tip normal care este interesant, sociabil, plăcut

| RAY explică (pentru Emma30555):

Dar am incercat si toate imi dau reject

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Nu mai încerca numai în online. Îți dau ignore după ce vorbești cu ele sau dinainte sa vorbești cu ele? Dacă se întâmplă după, puneți un semn de întrebare, s-ar putea ca abordarea ta sau comunicarea sa nu fie una reușită. Te concentrezi atât de mult pe știința pe articole dar nu te concentrezi pe fete, nu ești receptiv la ele. Tu ești genul de băiat care are cât de cat prieteni, care iese în lume, care are cunoștințe? Dacă faci toate astea și te integrezi ușor într un grup ar fi mai simplu sa cunoști fete, în plus înveți și de la alții cum sa te comporți cum sa glumești sa fi spiritual. Oricum eu cunosc fete care s au cuplat cu băieți de pe net, care erau mai singuratici și nu erau prea arătoși, deci se poate și asa fără sa fii neapărat prea sociabil dar poate tu ai pretenții prea mari sau poate ceva nu merge bine când vorbiți

| RAY explică (pentru Emma30555):

Tu ai sta cu mine?

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Nu as sta cu un tip care pune pisici în frigider chiar și pentru câteva minute. În plus mie îmi plac bărbați pe care ii cunosc în realitate, sa vad dacă exista chimie.

| RAY explică (pentru Emma30555):

Știi cum e, în vremuri grele trebuie sa sacrificam totul pentru viitor = e un citat nazist

| blackann a răspuns:

Bazat pe ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Where my brave girls at?

Eu, ca barbat, ti-as da un 7.50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai baietii iti raspund la asa ceva rolling on the floor Iti zic ca fata ca nu e aspectul fizic problema la tine, ci mintea ta, pe mine m-ai speriat cum te bagi in seama, dar cred ca deja stiai asta. Fetele nu se uita la fizic, ci la cum le faci sa se simta, decat divele care nu-si permit bodyguarzi se uita acolo dar nu ajungi in raza alora.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum ma bag în seama?

| GambleR40792 a răspuns:

Mai mult de 5-6 nu ti-ar da nicio fata de aici, trust me, lucru aparent insuficient in dating happy

| RAY explică (pentru GambleR40792):

Si grăsimea faciala îmi face fata pătrata, care e neatrăgătoare, ma gândeam sa cumpăr CV pentru barba
https://www.emag.ro/......D9ZSRDMBM/

| GambleR40792 a răspuns (pentru RAY):

Tu esti bine my friend habar n-ai cum e sa ai gusa foarte vizibila la o fata ascutita, nici nu ai idee

| StefanIlAreMare a răspuns:

Vad ca nu ti au raspuns fetele asa ca o fac eu, esti forta boss continua tot asa #respect

| meli120 a răspuns:

7, daca te referi la cat se vede in poza.
Sincer vorbind nu prea inteleg de ce tot zici ca esti urat.
Nu am niciun interes sa te mint, daca erai de 4 iti dadeam 5 cel mai probabil, dar avand in vedere ca am zis 7 nu esti urat.
Mare parte din barbati au un aspect similar, ai o figura comuna, nu nasoala.

| cristinutafrumushikapupik a răspuns:

Cam uratel...1, 5 nota

| RAY explică (pentru cristinutafrumushikapupik):

Ți ai făcut cont nou special pentru întrebarea mea )))))))))